Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Megane vs Opel Astra G?

Renault Megane vs Opel Astra G?

Figyelt kérdés
Melyiket a kettő közül? Első szériás (de fl) Megane vagy inkább Opel Astra? A Renaultból olcsóbban van jó állapotú, és őszintén szólva nem szeretnék Opelt. Ti melyiket vennétek, nem előítéletesen?

2017. ápr. 8. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Opel ! Franciát soha ne vegyél !
2017. ápr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Astra. Nem azért mert német, hanem mert jobb. Franciából egyébként is inkább Peut, vagy Citromot választanék. Nincsenek előítéleteim, csak javítottam/bontottam már mindegyikből és a Renault-ot nem szeretem. Rosszul vannak megtervezve, nehezen javíthatók és elég silány minőségű anyagokat használnak.
2017. ápr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem olyan nincs, hoigy nem előítéletesen!

Ellentmondás, hogy renault és jó állapotú.

G Astraban nem fogsz csalódni ha igényesen keresel. Renault az életben nem vennék

2017. ápr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig csak előítéletes válasz :) Pedig én néztem/nézem a piacot, Opel 6 kiló alatt csak szétrohadt van. Renault 5 kilóért megszólal
2017. ápr. 8. 08:23
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Akkor vegyél Rönót. Csak ne sírj ha állandó elektronikai gondjaid vannak vagy a szerelők nem vállalják mert nehéz szerelni.
2017. ápr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ne csak ezek a szempontok szerint vegyél autót.


Most vettünk egy c-s vectrat, középárban 800e volt, reális ennél a tipusnál.

Miközben ebben az elmúlt 2 évben kivolt cserélve a kuplung, vezérlés, aksi, cim modul, motor felújítva és sorolhatnám, hogy az autó árát ráköltötte, de többért ugysem tudta eladni. Ilyet keress

2017. ápr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Opelt. Pedig az sem a kedvencem.
2017. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
51%
Nos nekem van egy 2008-as 1.4 twinport G astrám. Jön megy teszi a dolgát, de vannak idegesítő dolgai: tankszellőztető szelep, vezérműlánc most a fékem szarakodik valamit. Extrákat tekintve, elektromos ablak, elektromos tükör ami fűthető, rádió és klíma.Tehát fapados körülbelül. A renault 1.6 16V amit nem rég vettünk, sokkal de sokkal kényelmesebb. Kiszállni sem akarsz belőle, nem jönnek lánc hangok(szíjas motor), nincs tankszellőztető kattogás a fékje is sokkal jobban harap, belül van 2 elektromos ablak, multikormány ,klíma, 4 hangszóró, oldallégzsák, szóval azt kell mondanom a Renault többet tud, védelemben és felszereltségben is. Más a két autó, de a francia olcsóbb és jobb szerintem és ezt csak az egyes megane-ra tartom fent! A kettes megane-ok már nem voltak ilyen jók, ott a G astrát választanám.
2019. máj. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!