Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Pécsen vannak furgonos /...

Pécsen vannak furgonos / kamionos munkák napizós szinten?

Figyelt kérdés
Nézegettem a neten, de nem nagyon találtam B vagy C vagy CE jogsis munkákat, pedig nagyváros és biztos sok cég van ott. Valaki tudna mondani neveket, akinél érdemes lenne próbálkozni? Köszi

2017. ápr. 12. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy gondolod már nincs itt munka lehetőség ebbe a városba. Cégek .. ne nevettess, nézz szét a munkaügyi központba mi van ott, egy gyufaszálat nem tudsz ledobni. Mindenki az egyetemből él ! XD
2017. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom, hogy mwgnyitom a google terképet, ráközelítek egy adott városra, és

Elkezdem nezegetni, ha valami hasonló céget ad ki pl. Trans, sped kft stb, akkor onnan egyből a weboldalra jutsz.

De ha ilyen helyi munkat keresel, akkor inkább pékség, vagy árúterítői munka.... a magyar posta is sokszor keres sofőrt... ha van unix vagy bárdi autó az is sokat keres sofőrt....

De azert azzal légy tisztában, hogy ezek a napi hazajarós melók mininmálberesek, vagy csak kicsivel ad többet.... ami nem minimálberes, oda meg nem fogsz bekerülni, mert az kihalásos, es már.meg vannak az utódok is generációkra előre.

2017. ápr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rembónál próbálkoztál már? Ott érdeklődj
2017. ápr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat, nem pécsi vagyok csak azért kérdeztem, és az álláskeresős oldalakon meg nagyon szét vannak szórva a sofőr munkák, és több száz álláskereső oldal van, pl van a soforallas.com de ott nincs is pécsi munka egyáltalán, szóval így elég nehéz.


Esetleg még ipari zónákba érdemes lenne kérdezősködni?

2017. ápr. 12. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerinted pécsen van ilyen mint ipari zóna ? :D

Ha arra a területre gondolsz ahol a hőerőmű van meg a BAT Tabbacco ... Évek óta nincs felvétel, rokkantnyugdíjasokat alkalmaznak csak, szellemi sérülteket, meg iskolásokat.

2017. ápr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!