Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet baja az autómnak?

Lehet baja az autómnak?

Figyelt kérdés
Le akartam parkolni az autómat az út szélén, azonban ott volt egy árok, ami be volt füvesedve és nem vettem észre. Picit belementem az elejével, aztán bepánikoltam, és a teljes eleje becsúszott. Egy koppanást hallottam, pont egy kődarabra mentem rá, az autó alsó jobbhátsó részének ütődött. Kiszedtem a kocsit, megnéztem, nem-e lett baja, nem tapasztaltam semmit, mikor mentem vele és nem láttam semmit az alján se. Lehet valami baja vagy valószínűleg csak az autó alját karcolta meg a kődarab?

2017. ápr. 12. 21:24
 1/5 crudy ***** válasza:
Alul van egy csomo minden, difi, valto, karter, tank, vezetekek stb es ezeknek nem tesz jot az utes de termeszetesen az auto alapja az alvaz is alul van es ha az kap egyet akkor nincs gond. Ha alaneztel es nem folyik semmi es nem lattal semmit akkor nincs gond. Viszont ha nagyot kap az alvaz akkor lekaparja a festeket es az alvazvedot es ott hajlamosabb lesz rozsdara. Majd ha van alkalmad nezz ala reszletesebben.
2017. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez, hűtő csere volt a végén. :D
2017. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdemes megnézetni vagy még várjak, hogy tapasztalok-e valamit, mikor megyek vele?
2017. ápr. 12. 21:53
 4/5 crudy ***** válasza:
Ha termosztat, huto vagy valami ilyesmi akkor fogyni fog valamelyik folyadek. Viz, olaj vagy fekolaj de ezt latni is fogod nem kell megvarni, ala nezek es folyik, de lehet h nem folyik latvanyosan csak szuvarog. Akkor viszont folt van az auto alatt.
2017. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egyszer a fékcsövet szaggatam le az alvázról hasonló módon mert pont oda kellet betolatnom ahol már megnőtt a gaz rendesen aszt nemláttam hogy a ottvan a földbe egy húsz centis betondarab ☺
2017. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!