Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 307 kombi. Melyiket...

Peugeot 307 kombi. Melyiket érdemes? 2000ccm motor 90 LE vagy 1600ccm motor 109 LE?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 13. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. A 307-es az egyik legmegbízhatatlanabb autótípus. A tulajok sokat szívnak vele. Mindig van

valami, ami elromlik. Ha sok felesleges, elkölteni való

pénzed van, akkor hajrá. Legalább a szervizesek előre

dörzsölik majd a tenyerüket, ha feltűnsz a kocsival...

Inkább vmi megbízhatóbbat nézz. Ha mindenáron (?) kombi,

akkor Toyota Avensis vagy Corolla wagon.

2017. ápr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az tetszik benne, hogy hátul 3 különálló ülés van. Nekem meg 3 gyereküléses gyerekem. Na megh a fogyasztása...
2017. ápr. 13. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:

szegény gyerekek nem kapnának enni ha 307-re elkezdesz rákölteni :D

Ford Galaxy-t nézz, [link]


Ez a fajta volt nekünk 4 évig, 5,5l elment, párom dolgozni járt vele nem városban szüttyögve (oda amugysem való diesel)

2017. ápr. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mi a baj a pözsóval?


Nekem suliba, edzésekre hordáshoz, bevásárláshoz kell autó. Ezért nem akartam nagyot.

2017. ápr. 13. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:
eleve az a baj vele, hogy "pözsó". Rengeteg hulladékanyagot használtak rajta ami előszeretettel megy tönkre. A 307 meg aztán tényleg nagyon nyűgös. De ha mindenáron azt akarsz akkor mind1 melyik
2017. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Nem ismerem. Két évtizeden át opel astra kombink volt. Kilehetlte a lelkét, tényleg kihasználtuk :) De máűr az utóbbi időben , ahogy bővült a család kicsi lett. Az ülések kínszenvedve fértek el. Egyáltalán nem ismerem a többi autót. Nézegettem a neten, és egyedül a 307-nél láttam , hogy 3 különálló ülés van hátul és mégis kombi. Még a galaxival szemezgettem, de fogyasztásilag a kombi jönne be. Meg hát na, csak az van közelebb a szívemhez. Lehet az egyterűt is megszoknám, fene tudja.
2017. ápr. 13. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Amire leírtad, hogy neked kellene arra egy sima 1,6 szívó benzines 307-es vagy Citroen Xsara Picasso kellene, ez utóbbi megbízhatóbb konstrukciónak tűnik és szintén 3 különálló ülés van benne hátul.
2017. ápr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!