Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen céllal közlekedik az...

Milyen céllal közlekedik az az autó, aminek a tetején egy kamera látható?

Figyelt kérdés
Az autón világoskék színű felirat látható.

2017. ápr. 13. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kamerázik. Pl google streetview is így készül. Az autó felveszi az utcákat aztán amikor rázúmolsz a térképre te azt látod amit ő rögzített.
2017. ápr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha írni tudsz, gyanítom olvasni is. Csak a feliratot kellett volna kibetűzni, és lehet hogy meg lenne a válsz!

:D

2017. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 veterán vas ***** válasza:
Így tudják elérni, hogy ha belépsz a google-térkép oldalára, és az utcakép opciót használod, olyat látsz, mintha Te ülnél az autó tetején. ;)
2017. ápr. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hol találkoztál vele?

A Google autó ilyenek: [link]


Lehet útellenőrzést végző, illetve útdíjfizetést ellenőrző kocsi is.

2017. ápr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Somogy megyében találkoztam az autóval. Az Andocs - Szántód közötti útvonalon Kapolypusztán található egy vendéglátó pihenőhely.

Ott Tab irányába kanyarodunk, és azon az útvonalon találkoztam az autóval. Nem tudtam elolvasni az autón a feliratot, de azt láttam, hogy kék színű volt az írás.


Szóval ha a google autó volt, akkor fent leszek az adott útszakaszon. :D

2017. júl. 10. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:

5

Fennt leszel. Nem egy prostit cumiztattál az ut szélén ugye?

2017. júl. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem. :D Éppen vezettem az autóm, amikor szembe jött velem. Természetesen mindegyőnk a saját sávjában.
2017. júl. 10. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!