Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennék egy Mazda 323-t, de...

Vennék egy Mazda 323-t, de rozsdás a karosszéria. Milyen javítási összegekre számíthatok?

Figyelt kérdés
A jobb oldala javítva lett, de a bal sajnos rozsdás, így kéne rá új küszöb, hátsó sárvédő javítóív (?), bal első torony is rozsdás. Komoly összegre számítok, nincsenek illúzióim, de hajlandó lennék rá költeni mert motorikusan és egyéb tekintetben rendben lenne az autó. Az alvázát még nem láttam de ha pl. a bölcső is javításra szorul az mennyi lenne pluszban?

2017. ápr. 14. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
rozsdás autótól menekülj. Lakatosok már nem is javítják nagyon a rozsdás elemeket hanem újat építenek be, ami baromi drága.
2017. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de ha mondjuk azt mondom hogy 200.000-ig elmegyek javítási összegben akkor mi a helyzet? Az azért már tétel szerintem. Néhány évre szeretném helyre hozatni.
2017. ápr. 14. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:

inkább vegyél olyat ami nem rohad annyira


a lakatos munka nagyon drága

és ha annyiba kerül a lakatolás mint amibe az autó kerül az csak pénz temető nem autó.

Keress oylat ami nem rohad!

2017. ápr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább motorhiba mint karosszéria .
2017. ápr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha már a bölcső is problémás mondjuk, akkor a 200 000 nem tétel sajnos, a régebbi Mazdák iszonyatosan tudnak rohadni, hamarabb porlad el a karosszéria, mint, hogy a motornak bármi baja legyen... A legnagyobb baj az ilyen autókkal az, hogy megbontás után derül ki mennyi fém maradt még benne és mennyire végeztek gányolást a javított részeken.
2017. ápr. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
200 000ból nem jössz ki
2017. ápr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lemondtam róla, köszönöm a válaszokat. Vettem egy Toyota Carina E-t helyette.
2017. ápr. 15. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!