Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan 2000 körüli francia...

Van olyan 2000 körüli francia autó amibe nem ratyi az elektronika?

Figyelt kérdés
Első autóm megvásárlása előtt állok. A fenti évjárat körül kb. minden francia autó tetszik (Clio-tól kezdve a Xsara-n át egészen a 206-ig). Felszereltségük is jónak hangzik, sőt múltkor ültem egy Xsara-ban és egész kényelmes volt. Mindenképpen kitartanék a francia mellett úgyhogy kérem válaszoljatok a kérdésre. :D Köszönöm.
2017. ápr. 15. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem csúnyák a francia autók, ez tény, és kényelmesek. Aztán itt vége van részemről a dicséretnek. Nekem volt kettő is, Mégane, és Xsara. Elektronikus eredetű problémám nem volt egyikkel sem (a mégane havonta felváltva kiégő izzóit leszámítva). Volt viszont ezer féle más szarakodásuk. Valami mindig széthullott, és minden úgy romlott el, hogy nem megjavítani, hanem kicserélni kellett. Gyakori, és drága volt a szervizigényük. Mindkét kocsinak kétszer örültem, egyszer mikor vettem, és másodszor, mikor eladtam. Elveszett a bizalmam feléjük, főleg miután átszoktam japán autóra, ami benzinen, szűrőkön, és a kötelező karbantartásokon kívül soha semmit nem kér.
2017. ápr. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
A Xsara pont jó. A pezsók viszont úgy szarok, ahogy vannak. Talán a 406 még jó volt.
2017. ápr. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem Cliom volt és egy Lagunám.

Renault kösz nem.

Citroenek jobban szerintem.

2017. ápr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj 16-17 éves francia autót, semmilyet
2017. ápr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Clio,megane azok megbízhatók és jó az ár -érték arányuk. Ha találsz jó állapotút nyugodt szívvel vedd meg. A többiről nem tudok nyilatkozni de ez a 2 saját tapasztalat.A megane-om 20 éves még mindig megvan nem véletlenül.
2017. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!