Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 2000. évjáratu Wolksva...

Attila Morvai kérdése:

Van egy 2000. évjáratu Wolksvagen golf IV 1.4 16V kombi! Probléma: hogy menet közben leál a motor de egyböl ujra lehet inditan. Van amikor 1-2 naponta csinálja de van olyan, hogy 2 hétig semmi. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem füstöl,nem eszi az olajat.330.000km van az autóban. Elvileg a kocsi nem menti el a problèmàt a computerben vagy mi...nem èrtek hozzà! A szomszèdè az autó ès meg szeretnèm tölle venni de amìg nem tudom mennyibe kerülhet nekem ez a problèma addig nem merek vàsàrolni. Legyetek szivesek nekem segìteni,köszönöm!!

#Golf IV #Golf 4 #Wolksvagen Golf IV
2017. ápr. 16. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy sérülés mentes autóról beszélnénk ebben a kategóriában aminek kutya baja es szep az állapota akkor érne 700-800 ezret függően a futott kilométertől. Ez az autó agyon van hajtva, 330000km van benne, hibás is ráadásul a motorja! Egyéb dolgok nincsenek róla feltüntetve hogy mit kell róla tudni! Valakinek jo lenne donor autónak en ilyet nem vennék max 3-400 ezret kérhet érte de ha 100ért adná se venném meg és neked sem javaslom a saját érdekedben! Ezen kívül mivel az auto valamilyen szinten motor hibás és rendszeresen kibukik a dolog mivel a szomszédod nem kezd vele semmit ezert erre az autóra nem lehet mondani hogy rendszeresen karbantartott! Ebből kifolyólag számos hiba kibukna még szerintem amire epp nem gondolsz! Es azert egy Volkswagen az Volkswagen nem olcsó fenntartású auto! Nézelődj interneten máshol biztos találsz kedvedre való autót! Szép napot
2017. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ment vele szervìzbe de sajnos nem tudtàk megmondani,hogy mi a baja mert pont akkor kène rajta legyen a computer a motoron amikor ezt a problèmàt csinàlja. Ez egy pillanatnyi hiba az autónak. Azt mondjàk,hogy vagy generàtor hiba vagy egy új vezèrlès kène neki...szerinted is?
2017. ápr. 16. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek ennyire nem vagyok benne az autoszerelesben de mindig meg akartam tanulni utana fogok olvasni hátha találok valami érdemlegeset! Nyilván ha van benne 330000 azert 1-2 vezérlés cserén at kellett volna mar essen
2017. ápr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát már eddig jó pár hibalehetőség kijött! Az alábbiakat találtam: túltöltött olaj, üzemanyagszűrő hiba, gyertya hiba, üzemanyag pumpa, romló érintkezés, gyújtókábel sérült testre zár, alapjárati fojtószelep! Első körben ennyi
2017. ápr. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nos, egy ilyen hibát nem lehet kiguglizni egy hozzá nem értőnek.

Ez egy elektronikai hiba jó eséllyel, ami változóan jön elő. El kell vinni egy normális, hozzáértő szerelőhöz. Nincs olyan, hogy valamit nem lehet diagnosztizálni, javítani. Pláne nem egy ilyen faék egyszerű autót. (Nekem is Golf-om van). Nem tudom merre laksz, tudnék ajánlani jó autóvillamosságist.

Viszont másik gondolat. Biztos nem vennék autót olyan tulajtól aki b*szik egy ilyen hibára. Mennyi más dolog lehet elhanyagolva rajta? Mennyi minden lett későn cserélve? stb stb.

2017. ápr. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!