Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki járt már úgy, hogy az...

Ki járt már úgy, hogy az autója elakadt a sárban vagy a hóban?

Figyelt kérdés
Kort nemet is írjatok!

2017. ápr. 16. 22:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
28/F 1 hónapja elakadtam kamionnal a sárba... :(
2017. ápr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Én a lakásunk előtti homokos részen akadtam el miután az összes hó elolvadt. Annyira felpuhult a föld, hogy elsüllyedt az autó. Ahogy kiakartam jönni mégjobban beásta magát. Annyit tudtam csinálni hogy vártam másnapig, picit száradt, kiástam valamennyi homokot és a kerék alá kartonpapírt raktam.
2017. ápr. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
En traktorral akadtam el a sarban.
2017. ápr. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Én.

37/F

2017. ápr. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
én nem! soha nem mentem még földesúton hóba is csak kétszer jártam. Vasárnapi vezető/ vezetési tudással rendelkező 19/F.
2017. ápr. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:

NEM HISZEM EL, már megint itt vagy :)))


Amúgy múlthéten az E34es BMW-vel a saját kertemben elakadtam a fűben, eső után. Hátsókerékhajtás + könnyű az autó hátulja + széles gumik az autón, ide vezettek.

2017. ápr. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:

Saját autómmal szerencsére még nem volt ilyen.

Céges kocsival (első kerék hajtású kis furgon) már volt. Nyáron száraz időben az Alföldön "földúton" a száraz futóhomokban már feneklettem meg. Télen pedig erdei út le volt fagyva és egy emelkedőn csak lendületvétellel sikerült felküzdeni magamat. Különben pár méter után megállt az autó és csak a kerekek pörögtek. Az a 30-40km/h ami a lendülethez kellett, a szűk erdei jeges földúton is elég félelmetes volt már.


Amúgy mért kérdezed meg ezt mindig? Ez nálad valami perverzió?

2017. ápr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

Ki nem?


Én akasztottam már el Nivát is: jeges volt az út, lecsúsztam a bakhátról, felült a differenciálműre és csak billegett szépen, lejönni vele vagy leemelni (az erdőben keresett karnyi faágakkal) nem sikerült, szóval traktor + lánc...


31F

2017. ápr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Akadtam már el többször is, de hintáztatással mindig ki tudtam jönni. A legdurvább az volt, amikor az öreg Merci kisteherautóval, télen, a lefagyott havas úton nem bírtam bevenni egy kanyart és becsúsztam a szántás melletti borozdába. Üres volt a plató, semmi súly nem nehezedett a hajtott kerekekre. 10 percig kínoztam, de kijött végül az öreg csühös.

24/f

2017. ápr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

Azóta is el vagy akadva, és várod s praktikákat, hogy állandóan kiemeled a kérdést, vagy polirozól rá otthon.

De valami "királyok vagytok" vagy "köszönöm a válaszokat" vagy legalább "húzzátok meg a fászom" jól esne!

2017. máj. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!