Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hölgyek! Mesélnétek egy-két...

Hölgyek! Mesélnétek egy-két szituációt amikor elakadtatok a sárban? Mi volt a reakciótok, hogy szabadultatok ki?

Figyelt kérdés

2017. jan. 9. 07:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Egyszer fordult elő. Vártam, amíg valaki arra jött, leintettem és kitoltuk.
2017. jan. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
Nyáron egyszer a gps egy földútra vezetett, szerinte az volt a legrövidebb. Gondoltam, biztosan igaza van, nem aggódtam, pedig kellett volna! A földút homokosra váltott, én pedig szépen elsüppedtem... Amikor megpróbáltam vissza tolatni, már késő volt! Egy traktorral vontattak ki onnan. Annyira kellemetlen volt.
2017. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

2es!

Mennyi ideig voltál elakadva? Hogyan próbáltal kijönni ?

2017. jan. 10. 09:32
 4/30 anonim ***** válasza:
91%
A feleségem is így járt, 2-es. Felhívott, de nem tudta konkrétan elmagyarázni, hogy hol is van. A GPS helymeghatározó programjából ugyan kikereste a pozícióját, de mivel csak egy navink volt, így én nem tudtam utánamenni. Azóta a van a telefonomban is navi.
2017. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%

Ketteske vagyok :)


Igen, nekem is az volt a legcikibb, hogy tulajdonképp azt sem tudtam, hol vagyok pontosan.

Negyed órát biztos ott voltam, lehet több is volt, nem tudom. Próbáltam mindent ami csak eszembe jutott, lassan, gyorsan, előre, hátra, de nem ment, teljesen elástam magam. Jött egy pasi, és ő emelt ki onnan terepjáróval.

2017. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
Életemben egyszer akadtam el, mikor egy kolléganőmmel munka után elmentünk megnézni az épülő házukat. Az út még nem volt leaszfaltozva, és az autóm belesüppedt a sárba. Nem ragadt be teljesen mert forgott a kerék, mégse mozdultunk se előre se hátra, akárhogy nyomtam a gázt, meg kormányoztam jobbra-balra. Először el akartunk gyalogolni a legközelebbi lakott részre segítségért, de kiderült hogy irodai "csini" cipőben ez nem megy. Aztán hívtunk egy autómentőt, ő közölte hogy földútra nem jön ki, de legalább adott tippet: rakjunk deszkákat a kerék alá. Szerencsére találtunk is lapokat az építkezésnél, és egy kis küszködés után sikerült kiszabadulni. Persze úgy néztünk ki, mint két varacskos disznó. :S Azóta semmilyen földútra nem megyek rá kocsival.
2017. jan. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
22%
Egyet értek az előttem szólóval, a sáros út nagyon gyakran tud meglepetéseket okozni!
2017. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
86%
Én egy balul sikerült randi után kerültem szorult helyzetbe. Vártam a pasira, aki persze nem jött el, egy kis füves parkolóban vártam rá. Elkönyveltem a csalódást, indulnék haza, megfordulok, amikor sikerült egy süppedős helyet találni, ahol fenn is akadtam... Egyáltalán nem volt ciki úgy hívni segítséget, hogy egyértelmű volt, nem gombát szedni szerettem volna :)
2017. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim válasza:
92%

Igaz nem hölgy vagyok, de van egy tuti megoldásom sárban elakadásra.


Egyszer kirándulni voltunk és nagyon durva sárba akadt el az autó, hárman se tudtuk kitolni. Bár már tavasz volt, szerencsére még nem pakoltam el az autóból a hóláncot, így egy hirtelen ötlettől vezérelve feltettem a hóláncot az első kerekekre.

A lánccal olyan szépen kimászott az autó a sárból, hogy öröm volt nézni!


Azóta mindig a csomagtartóban tartom a hóláncot télen-nyáron, bármikor jól jöhet elakadáskor.

2017. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
30%
Ezt a tanácsot megfogadom! :)
2017. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!