Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő csapatós autónak 3-as BMW?

Kezdő csapatós autónak 3-as BMW?

Figyelt kérdés

Egy 20 év körüli 3-as BMW-re gondoltam, hogy azt szeretnék venni E36 318 vagy 325? Mit gondoltok melyik a jobb?

esetleg régebbi E30 vagy E21? ezekről mit gondoltok, milyen tapasztalataitok vannak?



2017. ápr. 17. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Remek ölet.....föleg egy harmatos 18i......és minden képpen nímetbű' behozott legyen!
2017. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Az a baj, higy Te már ilyan lúzer vagy ezzel a kérdéseddel is, higy Neked tökmindegy miylen autót veszel, te semmivel nem leszel csapatós.
2017. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

Egyik rosszabb mint a másik.

Neked is elmondom mint olyan sok gyereknek, hogy ha nincs pénz normális fiatal német autóra, már pedig keveseknek van, akkor ne ez legyen az első elképzelés.

Lehet nézelődni japánok között, ott legalább életszerűbb a "kezdő csapatós" kritérium.


Egy 20 éves bmw-re még milliókat kell költeni, kasztni-ig visszabontani és újból felépíteni hogy autó legyen, egy ismerősöm még donor autóból rakatott át kevesebbet futott motort a sajátjába.

2017. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Csapatós autót mondott, én ezt úgy értem hobbi autó, menni vele driftelgetni, ügyetlenkedni...és erre az e36 osok tökéletesek, minden megvan bennük ami kell ehhez. Nem kell leszólni a kérdezőt, nem egy e46ost akar amit tényleg sz*pás fenttartani.Ez még egyszerű autó, az élvezetről szól. Az e36 ot gyilkolhatod ahogy akarod, arra való, vedd meg. Ne hallgass a többi csóróra, könyörgöm nézzétek már meg mennyiért mennek ezek az autók, ha baja is van fillérekből pótolható minden a bontókból!
2017. ápr. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

"Az e36 ot gyilkolhatod ahogy akarod, arra való"


Egy 18i-n megis mit akarsz gyilkolni??Talan a 25i-vel mar lehet is kezdeni valamit de ne röhögtess már a 4 hengeressel.......egyebkent meg a legtöbb mára,pont emiatt a gyilkolhatod felfogas miatt mar regen meg is lett ölve......egy lyukas aljú búgó difis lógó gömbfejes szarral meg én kozlekedni sem nagyon mernék nem hogy csapatni....

2017. ápr. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha E21-es BMW is eszedbe jutott kezdő csapatós autónak... Hát ezután nem tudom komolyan venni a kérdést.
2017. ápr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nehéz egy kicsit a jobb lábat, illetve szeretsz az út szélével szemezni ;), akkor 325i-t vegyél, ha nyugisabb vagy és nem akarsz driftelgetni, akkor elég a 318i is. Szerintem mindenképpen coupe-t vegyél, mert azok annyira nem rozsdásodnak és még menőbben is néz ki. A sárgákat meg felejtsd el, gondolom te sem akarsz egy rizskasztnis szutyok civicben egy bokor miatt megmurdelni. Akik a japán fostalicskákra buzdítanak, azokat kerüld el messziről, mert egy sem komplett. Jó csapatást:D (japán autót nőknek vagy b*ziknak, férfiaknak pedig németet PONT)
2017. máj. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!