Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen bírságra...

Szerintetek milyen bírságra számíthatok?

Figyelt kérdés

2 irányú utca bal oldalán álltam meg a parkoló sávban

(a másik irány csak egy bolt parkolóból való kihajtás miatt van,egy egy alig 20méteres szakasz)

Hónapok óta így parkolok itt,a mai nap folyamán engem és még másik 5atóst megbüntettek,telefonon azt mondták hogy az autónak a másik irányba kellett volna nézni hogy szabályos legyen... Majd a rendőrségtől kapom a bírságot vagy a figyelmeztetést.



2017. ápr. 18. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol van ez, melyik utca?
2017. ápr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13.kerület röppentyű utca eleje. Az utca végig egyirányú,szóval szabályos lenne a parkolás,de a legelején a bolt bejárata maitt kb 20méter szakaszon két irányú
2017. ápr. 18. 21:57
 3/5 Makude válasza:
Nem fog sokba kerülni, hisz ez a legkissebb hiba amit 1 ember elkövet ...De ezt úgy is felfoghatod mint 1 külön órát valamiből pl.:fizetsz azért hogy megtudd mit szabad vagy mit nem szabadott...
2017. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Makude válasza:
Még nem kaptál figyelmeztetést akkor nem hiszem hogy kapsz pénzbírságot ..
2017. ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Édesapám árut szállított sopronban úgy mint már 12 éve egy ajándékboltba.

Kinn a megállni tilos kivéve rakodás, mindig ott állt meg. EGy túlbuzgó újonc rendőr míg befutott a számlával ott hagyott egy cetlit, hogy tilosban parkolt nem észlelt rakodást cimszó alatt és be x-elte a feljelenti rublikát.

A rendőr eltünt. Bementek még akkor a rendőrségre. Mondták majd jön levél is de ezzel nem lehet mit csinálni.

Volt egy "tárgyalás" is mert fellebbezett. 25.000 Ft-ra büntették.

Szerintem e körül lesz az is.

2017. ápr. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!