Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma forgalmi vizsgázom, mit...

Ma forgalmi vizsgázom, mit tegyek? 18/l

Figyelt kérdés
Szakad a hó(néha az eső is),fúj a szél.Sosem vezettem csapadékos időben,ezért nagyon félek,mire figyeljek nagyon?

2017. ápr. 20. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt, mint egyébként. Sőt ez csak jó, mert van okod lassabban menni.

A vizsga így is úgy is 50 perc, tehát ha lassabban mész, kevesebb helyzetet is kell "megoldanod".

2017. ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kresz szabályaira
2017. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Olyan praktikákra, hogy ne legyen vizes a cipőd mert csúszik, engem mint szemüvegest zavar ha cseppek vannak a szemüvegemen mikor vezetek ezért ha nedves alkoholos kendővel áttörlöm, kérdezd meg az oktatód, hogy lámpát kapcsolhatsz e, vizsga előtt gondolom találkoztok, aquaplaning ( vizen csúszás) lehetősége jobban fennáll, ha kérdik mér mész lassan, csak mondjad ezt az idegen szót :) engem továbbá zavar ha a tükröm vizes, modern autóknál már nem gond mert fűthető, de régi Swiftemé nem, mindig indulás előtt áttörlöm zsepivel, hogy ne legyen cseppes, így látok benne jobban. Arra is figyelj, hogy lássa az vizsgabiztos a fejed forgását, engem másfél éve azért dícsért meg mert minden indexelésnél arra fordítottam picit a fejem amerre indexeltem, bár ez logikus, mégis megjegyezte. Állítsátok be továbbiakban a fűtést a kocsiba, hogy ne legyen párás az ablak, és az ablaktörlőt is, ne kapkodj, legyél türelmes. Drukkolok! Sok sikert, és írd le, hogy hogyan sikerült!


Balesetmentes közlekedést!

2017. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Opp, lemaradt 9:31 vagyok azaz a #3, én úgy oldom meg, hogy ne legyen vizes a cipőm, hogy rendesen beletörlöm a szőnyegbe indulás előtt. Arra figyelj, hogy mindenki búval bélelt ilyen időbe vagy időben... szóval a lehető legtürelmesebb legyél. 19/F


Sok sikert!

2017. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Igen,valószínűleg fel fog úszni a vizen azzal az orbitális nagy tempóval amelyet a vizsgán véghezvisz XD


Kérdező.paráznál Te akkoris ha nem esne semmi,de ne aggódj ez normális,mindenki parázik aki nem az hazudik.

2017. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány órától vizsgázol?

A vizsga előtt gyakoroltok még? (Szokás)

Kellett volna esőben is gyakorolnotok, de ha a vizsga előtt lesz lehetőséged ráhangolódni az is elég lehet.

Remélhetőleg hó nem lesz, csak eső.


Elindulás elött kapcsolod a világitást, korlátozottak a látási viszonyok, vizesek az utak, azt figyelembe véve kell közlekedni, sebességet választani.

Esöben müködik az ablaktörlő, ami bizony zavaró is lehet, ha először vezetsz úgy. A vizes aszfalton rosszul látszanak az útburkolati jelek. Tócsákban áll a víz az úton, az is nehezítő körülmény.

Vizes lehet a tükör, oldalsó ablakok.

Mindezekkel együtt le lehet vizsgázni, ne pánikolj előre, ha egy rendes vizsgabiztost kapsz, még segít is, ő is tisztában van vele, hogy ez az időjárás nehezíti a vizsgát.

2017. ápr. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy meg mindegy, hogy hó vagy eső esik, mert úgysem marad meg a hó, tehát az út nem lesz havas, csak vizes.
2017. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt kell csinálni mint eddig, esetleg mehetsz kicsit lassabban az eső miatt. Így jobban oda is tudsz figyelni. :)
2017. ápr. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2017. ápr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon bunkó volt a vb.Oktatóm mondta,hogy mindenkit meg szokott kb buktatni.1 hibapontom lett,szóval sikeres forgalmi vizsgát tettem.Köszönöm azért a tanácsokat!:)
2017. ápr. 20. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!