Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F Vajon valami...

Opel Astra F Vajon valami probléma lenne a termosztáttal, vagy a hűtési rendszerrel?

Figyelt kérdés

A minap azt vettem észre, hogy a műszerfalba beépített hőfokjelző meg sem moccan.( pedig kb fél éve volt termosztát cserélve)


tehát: 90-100 km/h-s sebességnél szó szerint meg sem moccan a hőfokmérő, mindig a "kék" egység alatt van.

Városban, lámpánál állva hol felmegy a hőfok-hol nem.


A parkolóban állva, járó motornál megütögettem a műszerfalat, erre a mutató elkezdett felfelé megindulni, 93 fokig kb.

De amúgy egészen gyorsan, tehát kb 2 másodperc alatt 1 fokot.

Lehetséges, hogy a visszajelzővel lenne valami gond ?



2017. ápr. 21. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Vegyél a bontóban egy használtat, és csere.
2017. ápr. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pontosabban műszercsere.
2017. ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Na , ismét használnom kellett a kocsit.


Álló helyzetben felmelegedett normálisan, amint elindultam vele, visszahűlt. 110 km/h-val mentem vele negyedik seb. fokozatba, de akkor sem mozdult meg a mutató, majd megálltam( járó motorral) ismét felmelegedett, elindultam, kb 90 km/h-val mentem ismét, és akkor meg már jó volt -.-"

Megálltam( járó motorral), melegedett a motor, majd a ventilátor olyan 98-100 fok környékén bekapcsolt.

2017. ápr. 21. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!