Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretném a nyáron (lehető...

Muslica Sándor kérdése:

Szeretném a nyáron (lehető leghamarabb) elkezdeni a jogosítványt. Eléggé tapasztalt vagyok már vezetésügyileg.12 éves korom óta vezetek, most nyáron leszek 17. Miket kell hozzá megcsinálnom?

Figyelt kérdés
Tanácsokat szeretnék kérni, hogy mégis mivel kezdjem el az egészet egyáltalán. Neten sok dolgot olvastam,mind vizsgákról, mind árról. Nem izgulok semmilyen vizsgától, ilyen téren semmilyen félelemérzet nincs bennem. És kb. mennyibe kerülhet letenni a jogsit? (B. kat.)(ezt inkább azoktól kérdezném, ha netán olvassa olyan fiatal, akik nemrég tettél le a jogsit. Minden tippet, tanácsot előre is köszönök. :)

2017. ápr. 22. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:

200.000 Ft-ra nyugodtan számíthatsz mindent egybevéve, attól kevesebb nem lesz.

Kresz vizsgát kell tenned, ha az megvan, utána kezdhetsz el vezetni, a jogosítvány kiváltásához kell a sikeres kresz és forgalmi vizsga, illetve az elsősegély vizsga, valamint az orvosi alkalmassági vizsgálat. Az elsősegély vizsgát szerintem célszerű előbb megcsinálni, hogy később ne legyen gondod rá. Azt bármikor megcsinálhatod, nem befolyásol semmit.

A kresz vizsgánál van az, hogy utána nem tudod túl sokáig húzni, hogy letedd a forgalmi vizsgát, mert ha valaki sokáig húzza, az könnyen úgy járhat, hogy újra kell kresz vizsgáznia.

2017. ápr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) ✋
2017. ápr. 22. 18:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs benned félelem érzet nagy baj.


Attól függ hol csinálod, én Zala megyei városban 117ezerbol és 1 hónap alatt tettem le. Pesten gondolom duplaja

2017. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

meg kell csinálnod:


8 általános az alap


utána kresz tanfolyam -> kresz vizsga

előtte/közben alkalmassági, ES

majd jöhet a vezetés és a forgalmi vizsga


ár attól függ hol csinálod, 120-200 ezer közt. (ha buksz valamiből értelemszerűen több)

2017. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Szabolcsban élek, Nyírbátorban. A környéken még körbe kérdezek, milyen árakra számíthatok, aztán majd kiderül.
2017. ápr. 23. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!