Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek elfogadható, hogy...

Szerintetek elfogadható, hogy egy 17 évesen valaki autóval jár középiskolába?

Figyelt kérdés
Annyit hozzáteszek, hogy vidékről járok fel pestre, tömegközlekedéssel 2-2 óra lenne az út(nem számolva a téli órás késéseket és hidegben fagyoskodást) így viszont 30 perc...
2010. máj. 14. 14:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha telik rá miért ne tennéd?

Én is inkább kocsival mennék a helyedben

2010. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lenne elfogadható? Ha van jogosítványod, és a szüleid tudnak neked a suliba járáshoz autót adni, teljesen felesleges lenne tömegközlekedned.
2010. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha telik rá, praktikusabb, egyszerűbb, akkor elfogadható. Miért is ne?
2010. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sőt mi hárman a faluból felváltva jártunk be a városba, mindig más jött autóval, így még olcsóbban kijöttünk, mint ha bérletet vettünk volna. Nem beszélve, hogy a sárga busz súlyos mellékhatásaitól megszabadultunk:)
2010. máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Annyit dolgozok nyáron, hogy az autóra a biztosítást és a karbantartását fizetem, az üzemanyagot a szüleim állják...

Egyébként az autó kb. 300 000 ft ot ér tehát nem egy milliós nagyságrendű!


A kérdést azért írtam, mert a környezetemben sokak szemét szúrja ez a dolog, pedig még csak gazdag családból sem származok, nem nyaralok a Kanári szigeteken, pont jól élünk, persze tudom sokan fele ennyit sem engedhetnek meg maguknak...

2010. máj. 14. 14:59
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Na és csak hajrá, a lényeg hogy biztonságosan vezess, télen még körültekintőbben.

nekem is kb többéves robogó árát érő 20 éves kocsim van, abból lazán 10-et letagadhatna de csak esernyőpótléknak vettem, naponta a 8 literes fogyi gazdaságtalan.

2010. máj. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Áh, ne foglalkozz velük, én akkoriban Skodával jártam a másik két haver meg Trabanttal és egy Wartburggal (átlag életkor kb. 20 év) és mindig volt valami nyomorék, aki beugatott, hogy de jól megy, kocsival, miii? Ja, de arról mi nem tehetünk, hogy a faterod nem adja oda neked a Benzet, mert hülye vagy a vezetéshez.
2010. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Sz*rd le magasrol a többieket!

Ha nekik lenne kocsijuk és olyan szüleik mint neked, akkor ők is bejárnának!

Írigyek és kész!

De utálom az ijen trogereket...

2010. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Elfogadható ha a szüleid vagy te bírod fizetni a benzint.

Tömegközlekedés olcsóbb ha bérletet veszel de ha tényleg ennyit kell utaznod akkor már inkább kocsi vagy kolesz.

2010. máj. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Ha nem arcoskodsz ill. nem futtatod magad ele akkor teljesen rendben van h te kocsival jársz be.

Az viszont h a többieknek valamiért nem tetszik a dolog.....nem lehet h kicsit nagyobb lett az arod velük szembe mióta van kocsid?Mert ok ok h van 1-2 írigy ember de....

2010. máj. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!