Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobbkormányos autót használni...

Jobbkormányos autót használni itthon?

Figyelt kérdés

Olyan autót akarok venni, amiből a balkormányos nagyon ritka. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire lenne vészes egy jobbkormányos autót használni mindennapi autónak itthon?

Az előzésre kitaláltak már egy különleges periszkópos tükröt, szóval az nem lenne gond. Meg annyira sokat nem is szoktam előzni. Van még olyan helyzet, amiben nagyon nagy hátrány az, hogy a jobb oldalon van a kormány?

Mcdrive meg a jegyadós automatás parkolók ilyenek még, de nem gyakran járok ilyen helyekre se.

Automataváltós az autó, szóval eggyel kevesebb dologra kell figyelni és szerencsére nem kell megtanulnom a bal kezemmel váltani :D


2017. ápr. 23. 15:21
 1/5 crudy ***** válasza:
Elozesen es automatakon kivul semmi nagyobb gond nincs. A tobbit megszokod nagyon hamar. Az elso egy ket ezer lesz nagyon szokatlan.
2017. ápr. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, Rolls Royce-nak például kifejezetten jól áll, mert egy kimondottan angol autó. És ja, lehet használni, ha nagyon muszáj, de az előzés az szar lesz vele, bármilyen tükröd is legyen.
2017. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már kötelezőnél is be lehet pipálni a jobbkormányost, szóval ja, lehet. :) Milyen az a tükör? Mucca nekem. Amúgy mázli az automata, soha nem felejtem el, 4-ből 1-be akartam rakni egyszer jobbkormányos járgányt, mi lett volna ha felengedem a kuplungot?? blőőő :D szerintem az is hozzájárult ahhoz, hogy hazajöjjek :D
2017. ápr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én biztos megbolondulnék, na de az én vagyok...
2017. ápr. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 crudy ***** válasza:
HA neked egy pl skyline gt kene mert az az almod akkor hozza szoknal.
2017. ápr. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!