Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót lenne érdemes...

Chimera46 kérdése:

Milyen autót lenne érdemes vennem évi kb.25. 000 km-re? Napi 50 km-t megyek vele plusz kéthavonta hosszabb út. Most 1.9 PDTDI-m van, de gondolkodok egy benzinesen inkább (Audi A4/A6 1.8T v.2.4).

Figyelt kérdés
2017. ápr. 23. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Há pont erre nagyon jó az 1.9 PDTDI, minek cserélnéd le benzinesre???
2017. ápr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom mindenáron, csak gondolkodok rajta. Meg hallottam erről a motorkódos és évjáratos motorról nem túl bíztatót és ezért gondolkodtam el. (2007-es BXE)
2017. ápr. 23. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha hallottál már erről a típushibáról, akkor ne halogasd a cserét!

Vagy a motorban cseréld a problémás alkatrészeket vagy az autót magát egy másik évjáratú PDTDI-re.

2017. ápr. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A benzinesek is problémásak. Van bennük henger, hajtókar, főtengely, csomó problémás dolog. Ezzel a logikával már minden motor problémás....
2017. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4. válaszadónak


Erre a kommentre kár volt időt pazarolnod, ülj le egyes!

2017. ápr. 24. 16:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Ülj le te is, az 1.9 PDTDI az egyik legmegbízhatóbb motor, de neked nem elég jó. Tudom, tudom, 5000-ből egynek eltörik a hajtórúdja, de akkor is...
2017. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az egyik legmegbízhatóbb motor. Csak feltettem egy kérdést amire kíváncsi voltam, de látom kár volt, mert ilyen idióták is írnak mint te.
2017. ápr. 24. 19:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, ha annyira érdekel, akkor 1.8 turbót kell venni, azt szoktam ajánlani én is egyébként. De nem egy PDTDI-t kell lecserélni a benzinesre, főleg nem akkor, ha 25 ezret mész évente. Erre akartalak rávezetni. Az 1.8 turbó minimum 2 literrel többet eszik, de akár 3 literrel is a dízeltől. Azért az komoly különbség.
2017. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!