Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Behúzott kézifékkel lehet...

Behúzott kézifékkel lehet baja a kocsinak?

Figyelt kérdés
Behuzott kézifékkel álltam átt az udvar másik részére. Amikor ki akartam szállni akkor vettem észre hogy be volt huzva. Kicsit gumi szaga volt. Lehet valami baja a kocsinak? 14/f xd

2017. ápr. 24. 17:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Dobfékes hátul az autó
2017. ápr. 24. 17:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Annyitól nem.

Nekem a kézifék volt nagyon ráállítva, szétszedtem a hátsó féket, és már fémre kopott a fékpofa, a fékdob meg ütött.

Fékpofa volt 4200Ft két oldalra, fékdobom meg volt.

Régi roncs.

2017. ápr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Munkahengernek se lehet semmi baja? Vagy a kuplugnak? Kissé nehezen indultm nem akarom a szüleimet megszopatni. Meg ha rájönnek letépik a fejem.
2017. ápr. 24. 18:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyitől semmi baja nem lesz.

Csak kicsit koptattad a gumit, a féket és a kuplungot.


Én egyszer mentem 60 km-t befagyott kézifékkel. Az is csak fékbetétcserével járt.

2017. ápr. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 24. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, ennyit meg sem érzett a hátsó fékrendszer. Ez körülbelül annak felel meg mintha menet közben használtad volna az üzemi féket.
2017. ápr. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!