Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Furgon bérbeadás - megéri-e?

Furgon bérbeadás - megéri-e?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam, megéri-e esetleg furgonba "fektetni", magánvállalkozóként bérbeadni.

Ha jól tudom, furgonnak hívják, azokra a hosszított, "nagy dobozos" haszongépjárművekre gondolok mint pl. a Ford Transit.

Gyakran jönne jól ha lenne egy, de nem olyan sűrűn kellene, hogy megérné, viszont nem tudom, hogy megérné-e ugymond bérbeadásra venni egyet, mennyire keresettek az ilyenek, mennyi az az ár amit egyáltalán el lehet kérni érte, mert 8000Ft/nap körül már lehet bérelni cégektől is. Abban sem vagyok biztos, ha az ember vesz egy 10 év 200.000km körüli ilyen autót, nem-e visz el minden bevételt a fenntartása.

Minden tapasztalatot, véleményt megköszönök!



2017. ápr. 26. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Anno én is gondolkodtam ebbe, de nagyon nem éri meg.... esetleg ilyen 1-2 napra éri meg berbe adni, de arra meg nem találnál folyamatosan....

Másra nem fogják bérbe venni.... furgonos cégek vesznek sajátot...

Furgont akkor éri meg venni, ha folyamatis munkád van vele, amúgy nem.

2017. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

arról nem is beszélve, hogy az elhasználódásra nem tudsz stabilan következtetni. én múltkor kénytelen voltam 3 napig egy bérautóval járkálni, mert egy gyökér belémtolatott...15ezer/napra adták ki, a kormány foszlott, a váltóban nem lehetett megtalálni a segítséget, kormolt, füstölt, minden baja volt, és egy 8 éves furgonról volt szó, 240ezer km-rel...amit ráadásul olyan cég ad bérbe, aki mellette márkaszervíz is...tehát gondolom nem a szervizeléssel van a gond.


egyszerűen az a baj, hogy néhányan állat módjára vezetnek, és sokan felbátorodnak attól, hogy bérautó, végülis nem a saját vagy a céges kopik, ha odarúgja neki...a bérbeadó meg nyilván azért nem kérhet plusz pénzt, hogy használódik az autó vagy így, vagy úgy...bele van építve az árba, de nem feltétlenül fedezi...

2017. ápr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*sebességet
2017. ápr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Ezektől tartottam én is.. Hogy egyszerűen nem lehet annyi pénzt elkérni ami fedezi az autó költségeit és még úgy is használják az emberek a kölcsönautót, hogy nem kár érte :/

2017. ápr. 27. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!