Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kell es lehet ingósagot...

Hogyan kell es lehet ingósagot bérbeadni? A googlebe mindenhol az adózasról irnak, de engem a tevékenység menete erdekelne, hogy hogy kell, . Reszletesekerdeseklent

Figyelt kérdés

Mi maga az üzleti folyamata egy nagyértekű tárgy, szerszám egyéb bérbeadása?

Mivel védhetem magam, a lopástól? Milyen mértékű kaució ellenében lehet adni, mit érdemes figyelembe venni, odafigyelni. Milyen adatokat kérhetek/ kell elkérnem, biztosítás érdemes e kötni? Hogy kell ha igen, tárgyanként, vagy van valami összesített? Mennyibe kerul ennek vannak e kotelezettsegei ? Magán személyként, és később pedig egyéni vállalkozóként lenne a működés. Hol talalok olvasni valót erről? Ami nem a google, mert az nem a barátom!!! Ott mint irtam semmi hasznosat nem találtam az adón kívül, persze az is fontos tudom, de a gazdasági folyamata érdekelne ennek a tevékenységnek.



2017. ápr. 26. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom nem cégként szeretnéd csinálni, így szerintem letöltesz vagy szerkesztesz vmi bérbeadási papírt amire majd felkerül a bérlő személyes adata a lakcímével együtt, valamint megállapítasz kauciót is az adott tárgy értékének mondjuk valahány százaléka. Magánszemélyként ezt lehet csinálni. Adózni meg nem kell, mert úgyse tudja meg az állam, Orbán meg eleget lopott már
2017. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Whispering Tree ***** válasza:

Szia!



Vállalkozó szellemű vagy, ha csak így belevágsz, mert a kérdésből az jön le: fogalmad nincs semmiről....de nagyon nem. :)


A trükk egyébként rém egyszerű: el kell kezdeni, és kudarcok sorozatával, lassan fejlődni, és pár év után már kened-vágod. Addigra már találkozol a gyakorlatban mindennel: jog, adózás, köcsög vevők, lopás, biztosítás....


Először ügyvéd, aztán egy jó könyvelő, gazdasági tanácsadó. Ezt javaslom. Utána meg kockáztatni kell (anélkül nem fog menni sehol a világon), és lépni.

2017. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!