Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Univerzális lambda szonda...

Fibbrizzo kérdése:

Univerzális lambda szonda mért nem müködik?

Figyelt kérdés
Mind a kettö cserélve lett de eggyik se müködik pedig auto szerelö forrasztotta és jol kötötte be meg minden valamiért mégse jo ,
2017. ápr. 28. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztosan az a hibás? Ha igen, akkor vagy el lett rontva beszereléskor, vagy gyárilag hibás.
2017. ápr. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen de mind a kettö ?
2017. ápr. 28. 17:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A volvok sem nagyon szeretik az univerzálisat, vagy megy vele vagy nem.
2017. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem Volvo, Clio 2:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__85..


Kérdező, leírhatnád, hogy pontosan milyen típusú szondákat vettél bele.

2017. ápr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezért is kérdeztem, hogy hibás-e. Mert az teljesen más, hogy az autó nem "szereti". Kérdező akkor most ki lettek rendesen mérve azok a lambda-szondák, vagy csak nem működik vele az autó:
2017. ápr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ugyan olyan mint ami benne volt ,tipusát nem tudom csak ugye annyi hogy a csatit kellett rátenni ,volt olyan hogy eltünt a müszer falrol a hibaüzenet a következö inditásig ,amit észrevettem most erösen folyik a viz a katalizátor és a kipufogo összeillesztésnél ,95 nitro tankoltam
2017. ápr. 29. 12:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Korábbi kérdésedben azt írtad, ogy te vetted a lambda szondát, és nem tudod a típusát? A számlán is rajta szokott lenni.

A különböző gyártók nem ugyanazokkal a színeket használják. Sokszor nem elég színre színt bekötni, mert ha felcseréled a fűtést és a jelet, akkor lesz egy hibád...

2017. ápr. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
univerzális bosch ,de érdeklödtem ismerös szerelöktöl és mivel olaj van a folytoszelepnél valahol beszivárog az olaj az égéstérbe ,lehet ezért nem jo ,
2017. ápr. 29. 20:54
 9/9 anonim válasza:

Forrasztotta??? :) Elég baj az.

Ne csodálkozz ha nem működik a szondád.

Válts szerelőt!!! Lambdaszondat TILOS forrasztani!!!!

2019. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!