Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lambda szonda teljességének...

Fibbrizzo kérdése:

Lambda szonda teljességének hiánya mit jelent?

Figyelt kérdés
A katalizátor elötti szonda lett cserélve szerelö cserélte és most vittem ujra hibakod kiolvasásra és azt jelzi a lambda szonda müködése nem teljes.Ilyenkor mi lehet ?
2017. febr. 21. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:

szar a lambdaszonda, vagy a vezetéke megszakadt


De ezt a szerelőtől kellett volna megkérdezned:)

2017. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elbaxott valamit a szerelo!


Eleve mi az hogy utana diagra viszed. LoL

2017. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
talán azért mert a szerelö után jo volt 2 hétig azt jelezte a hibát a müszerfal nagyokos ,
2017. febr. 21. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Rossz vagy bontott vagy gyári selejt (elég ritka) alkatrész került az autóba. Ha 2 hétig működött, akkor valószínűleg nem a szerelő cseszte el. bár kitudja...
2017. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
univerzális lambdaszoda volt .uj én vettem .
2017. febr. 21. 23:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Legtobb univerzalis egy f0s!!!!!
2017. febr. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 JulesTS ***** válasza:
A legtöbb ECU nem szereti az univerzális szondákat. Volt olyan autóm amiben jól működött, de a jelenleginél az univerzális szondával nem indult el a lambdajel szerinti szabályozás (vészüzemben ment az ECU). Gyári új szonda drága lett volna, vettem bontottat feleannyiért mint az univerzális. Másfél éve az van benne és jól érzi magát...
2017. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát igen ,nekem a gyári 40 lett volna igy az univerzális egy 10 es volt ,
2017. febr. 22. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!