Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes megvennem ezt a VW Polot?

Érdemes megvennem ezt a VW Polot?

Figyelt kérdés
Ma néztem az autószerelőmmel egy VW Polot, ami 22 éves, 1.0 45 lóerős változat, friss műszakis, motorikusan nagyon jó állapotban, itt-ott sajnos felületi rozsdával, nem vészes szerencsére, 150 000 Ft-ot kérnek érte. Nekem nagyon megtetszett, csupán városi használatra kell, semmi másra. Nem tudom megvegyem-e.
2017. ápr. 28. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

kezdő,tanuló vezetőnek, jó

már tegezni nem szabad.

2017. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen ez kimaradt, fiamnak lenne, 18 éves, friss jogsis.
2017. ápr. 28. 21:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Tökéletes.
2017. ápr. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért a fiaddal ezt beszéld át, elvégre ő fogja vezetni. Egyáltalán nem biztos, hogy neki a 45 lóerős libakergető szimpatikus lesz. Nem kell neki 300 lóerő, de azért a 45 az tényleg nagyon sovány, azért egy 80 lovas autót oda lehet pakolni a gyereknek. Nem menőzni, hanem mert a mai közlekedési morálban szükséges egy alapszintű dinamika....
2017. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is az utolsóval értek egyet. A városi használat mellett 18 évesen az ember még megy kirándulni is a haverokkal. Az autóban még csomagoknak sincs hely nem, hogy még pár barátnak.

Szerintem ez nem egy fiatalos autó, hosszútávon nem lesz megelégedve vele.

2017. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!