Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket lenne érdemes megvenn...

Melyiket lenne érdemes megvennem? Swift 1. 0 vagy 1.3?

Figyelt kérdés

Kb fél év múlva lesz esedékes az autóvásárlás és valószínűleg csak swiftre telik majd. Addig is nézegetem hogy mi a kínálat.


Nekem arra kellene az autó hogy faluból bemenjek a városba(10km) esetleg a szomszéd falvakba, és télen esetleg falun belül.

Az 1.0 szinte mindegyik szervó nélküli, alig van szervós, nekem pedig jó lenne ha legalább egy szervó lenne benne.

Mentem swifttel, nem volt benne szervó de lassú kanyarodáskor és induláskor alig lehetett megmozdítani a kormányt, egyébként meg könnyű volt tekerni.

Talán 1000-es lehetett, de nem vagyok benne biztos.


2014. máj. 6. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
1.3-as, mégiscsak egy hengerrel több, fogyasztása nem vészes.
2014. máj. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te tudod. A biztosítás dönt.
2014. máj. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

1.3

erősebb,simábban jár

alig fogyaszt többet

2014. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
1.3
2014. máj. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
1.3 szerintem is. Jobban megy, viszont tényleg alig fogyaszt többet. Szervó felesleges, mert amint mozgásban van az autó, baromi könnyű tekerni, de még állóhelyzetben se nehéz. A szervós ritka is és drágább is.
2014. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Végül is mindegy melyik veszed mert az elmondásodból nem fogsz messzire járkálni vele.Azt vedd amelyikből jobb állapotút találsz.Viszont azt ne felejtsd el ,hogy lehet előfordulhat az is hogy messzebbre fogsz menni,ilyenkor jobb az 1.3-as főleg az autópályán ha tartani akarod a maximum megengedettet .(de ettől függetlenül nem kötelező 130-al menni rajta)

Nekem 1.0 volt belőle járkáltam vele messzire is,annyi hogy 90-100 volt az amivel szeretet menni ha sietős volt 110 ,ment volna többet is de e felet már hangoskodni kezdet a motor na meg a fogyasztás is megemelkedett 110 felet.

Azt mondtad vezettél swiftet és nehéz volt tekerni a kormányt,én egy kézzel tekertem a kormányt a kis suzimon szóval ott valami gubanc lehetet az autó kerekeinél,vagy nem működöt a rásegítés.Hát nem tudom én vezettem már olyan szervós autót is aminek sokkal nehezebb volt a kormánya szervóval mint egy szervó nélküli swiftnek.

Nem lehet hogy puha volt a gumi azon a swiften?

Vagy esetleg aláraktak valamivel nagyobb kerekeket széles gumival?

Mert ezektől is lehet nehéz a kormány.

2014. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Menet közben könnyű volt mint egy szervósé de elinduláskor, és lassú kanyarodáskor nehéz volt.

Tudom hogy állóhelyzetben nem szabad tekerni a kormányt de nem is tudtam alászedni.

Hosszabb távra tényleg nem akarok menni, ha mennék is akkor se autópályán mert azért nem fogok fizetni.

2014. máj. 6. 21:46
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire akarsz spórolósan közlekedni, ha csak az említett táv akkor elég az 1.0 is, 1 litert spórolsz vele / 100km, innentől kezdve Te tudod, hogy mennyit spórolnál vele /év.
2014. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát mondom nem tudom milyen swift lehetett az de én annó volt hogy muszáj volt állóhelyzetbe alászedni , egy kézzel kényelmesen bírtam tekerni,pedig az enyém sem volt szervós.Amúgy az 1.3-sokba is ritka amelyikben van szervó legalábbis a 8 szelepeseknél.
2014. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amúgy meg itt egy pár 1.0 amibe van szervó.

[link]

[link]

[link]

[link]


aki keres az talál!

2014. máj. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!