Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlásban jártasak,...

Autóvásárlásban jártasak, tudnátok segíteni? Az alábbi körülmények között milyn autó lenne nekünk a legjobb (4,5 millióig)?

Figyelt kérdés

Fiatal pár vagyunk (én 21, párom 32), év végére épül fel a házunk egy vidéki nagyváros külső részén, eddig a belvárosban laktunk. Én napi szinten használom városon belül az autót bevásárlásra, ügyintézésre, párom ezzel jár munkába, 40 km a táv oda-vissza, ezt ugye heti 5x teszi meg. Nemsokára szeretnénk kisbabát, eddig egy Audi A3-masunk volt, használtan vettük pár éve, dízeles, szerettük, de mivel 3 ajtós, mindenképp le kellene cserélnünk, gyerekülés nem férne be.


Milyen autót ajánlanátok 4,5 millió forintig? Szeretnénk, ha biztonságos, masszív kocsi lenne, amiben kényelmesen elfér majd a babaholmi, gyerekülés, illetve amit nem nyír ki nagyon az, hogy rövid távokra megyünk vele viszonylag gyakran, sokat közlekedünk városi forgalomban.


Köszi előre is!


2017. ápr. 29. 11:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
21 éves és 4,5 milliója van kocsira? Csak nem pénztáros lőrinc rokona?
2017. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kösz a jóindulatot és a hasznos választ. Semmi közöd ehhez a részéhez, csak azért írtam le mennyit szánnánk rá, hogy tudják a segíteni szándékozók (tehát nem te...), milyen árkategóriában keresgélünk.
2017. ápr. 29. 11:18
 3/20 anonim válasza:
97%

1es, savanyú a szőlő?

Egyébként értelmezzél szöveget, nyilván nem csak az ő pénze van benne, ketten veszik.

Én egy új Toyota Aurist vennék ennyi pénzből, szép tágas, megbízható és jól is néz ki.

2017. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Az Auris pont iszonyat csúnya. Kit kell megölni ennyi pénzért?
2017. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Az irigy magyar... ha beindul...., kedves egyes, nem hőbörögni kell, dolgozni. 4.5 millió nem sok, hacsak nem vagy EÜ-s :D

Lehet már 3.5 millióért venni A4 dizelt ami 8 éves, vagy 7 éves C Mercit ami szintén dízel. Esetleg 3.8 millióért Skoda Octaviat.

Sok sikert!

2017. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
8 éves ódit, meg 7 éves mercit. Ha rá akarod költeni a gatyádat, akkor csak nyugodtan.
2017. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Kit kell megölni? Jesszus. Esetleg inkább hogyan, miként kell képezni magad, milyen szakot kell választani, amivel később kelendő leszel a munkaerőpiacon, nem?


Annyira szerintem meg nem ronda az Auris sem, nem szépségversenyre visszük. Köszi, akik segíteni próbáltak, rákeresek a javaslatokra.

2017. ápr. 29. 11:48
 8/20 Tomcatters ***** válasza:

En valami japan benzinest vennek :D Toyota Auris jo valasztas lehet toyota corolla , avensis .. esetleg honda accord, civic ...stb :D

Dieselt nem erdemes napi 40 km venni , foleg ha varosban is van sokat hasznalva , megoli a sok rovidtav ..... Ugy h mindenkeppen valami benzinest :D

2017. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt jó tudni, tényleg fontos, mivel most még többet fogjuk majd sokszor rövid távra használni, hiszen még oda is kocsival kell menni majd a külvárosból, ahova eddig elszaladtam gyalog.
2017. ápr. 29. 11:58
 10/20 anonim ***** válasza:
Én maradnék az Audinál (maradtam is), mondjuk egy fiatal kombi A4, 1.8 turbó motorral.
2017. ápr. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!