Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Megane kilóméteróra...

Renault Megane kilóméteróra nem megy. Mi lehet az oka? Többi lent

Figyelt kérdés
Renault Megane (98 évjárat, 1.4 8 szelep) kilométeróra nem mindíg mér. Néha gondol egyet és rendesen működik és ilyenkor a digitális kilométer számláló is mér. De utána csak szépen leesik alaphelyzetbe. Mi lehet a baja? Tegnap kiszedtem a váltóból a jeladót és megtakarítottam WD40-el. De semmi. Az óracsoportot is néztem, de semmi. A csokiknak semmi bajukat nem láttam. Valaki tudna értelmes tanácsot adni?
2017. ápr. 29. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

A hibanaplót nézesd meg, mert lehet van valami hiba amit szeretne neked kiböfögni ezzel. Hiába van service meg check engine lámpa is...

Vagy pedig simán csak szar már az óra.

2017. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha csak a sebességet és a megtett utat nem méri, de a többi műszer jó, akkor a jeladó lehet a hibás, vagy a vezeték valahol.

Ha a km óra léptető motorja lenne rossz, akkor a km számláló működne.


Ugye nem a felső holtponti jeladót vetted ki? [link]


Egyébként ABS van az autódban?

2017. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De azt vettem ki. Tudomásom szerint van ABS
2017. ápr. 30. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!