Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok...

Autóvásárlás előtt állok melyik a jobb a 4 márka közül?

Figyelt kérdés

Csak benzines kombik jöhetnek szóba 3 és fél millióig francia és olasz autók nem érdekelnek, ja és maximum 4 éves lehet 150 000 km-ig. A linkeken megjelölt autók közül melyiket ajánlanátok?


[link]


[link]


[link]


[link]



2017. ápr. 30. 10:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jobban tetszik...
2017. ápr. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Ford Focus a legjobb.
2017. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
Ebből a 4 ből a kia néz ki a legjobban! Márkától függetlenül. Annak a leggszolidabb a külseje, belseje. A ford meg az opel műszerfalától hányingert kapok. Lehet akármelyik jobb autó, de a kia a négyből a legvonzóbb.
2017. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%
Ford!
2017. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
megbízhatóság, fenntarthatóság, üzemeltetési költségek szempontjából Astra, optikailag meg amelyiktől nem hánysz, ha már ennél a kérdésnél alulról súroljuk a választékos véleménynyilvánítást
2017. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok jó választ ! Igen szerintem is a Kiának a legszebb a formaterve.A belsőkről meg annyit, hogy kinek a pap kinek a papné ! Még jöhetnek a válaszok idáig én és a Ford felé hajlok !
2017. ápr. 30. 15:04
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
A Kia és a Ford tűnik szimpatikusnak. Azért az autók múltjának még így sem árt utána nézni, mert szervizmúltat ma Magyarországon sajnos szinte bárki tud hamisítani.
2017. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Utolsó igazad van ! Szerintem a Ford lesz a nyerő már csak az a kérdésem szerintetek milyen erős az 1.6-os benzines motorral 105 lóerővel ?

A leírás olvassátok el a linkben mi is itt vettük az ezelőtti autót !

[link]

2017. máj. 1. 08:53
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Hát az erős egy relatív fogalom, az aszfaltot nem fogja felszaggatni, az 1.6-os éppen elég ebbe a nagy kaszniba.
2017. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Ebből a 4-ből mindenképpen a Ford a nyerő. Az Astrákból az F volt legendásan megbízható, az újabb modellek már kevésbé. A Focusnak egyébként is igényesebb a beltere, és menettulajdonságok terén is veri az Opelt. Viszont én 1.8-ast keresnék. A fogyasztása nem számottevően több az 1.6-osénál, cserébe sokkal erősebb.
2017. máj. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!