Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 éves leszek. Álmom egyszer,...

Smiter kérdése:

17 éves leszek. Álmom egyszer, hogy autóversenyző legyek. Tudom késő már meg minden de, lehetne rá lehetőség? Pénzről tekintsünk el. Megnyugszom, mikor autóban ülök. Imádom a sebességet.

Figyelt kérdés

2017. máj. 1. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

"Pénzről tekintsünk el."

Ez esetben az álomból csak álom marad...

2017. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Itt a milliókra vagy a több százezer ft-ra gondoltam.
2017. máj. 1. 21:54
 3/13 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2017. máj. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A klasszikus autóversenyzői karriertől elbúcsúzhatsz. Amatőr versenyeken, sok gyakorlással ettől még lehetsz sikeres.

A pénztől nem lehet csak úgy eltekinteni, de majd rá fogsz jönni...

2017. máj. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már nagyon bánom, hogy kiskoromban nem fordítottam rá hangsúlyt. Akkor is a baj az volt, hogy a szüleim nem tudták volna finanszírozni. Most meg már kicsit késő hozzá.
2017. máj. 1. 22:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Autóversenyzéshez százezrektől nyugodtan eltekinthetsz, milliók jelentik az aprópénzt.

Álmodni, álmodozni, valóságtól elrugaszkodni pénz nélkül is lehet csak az közelebb nem visz a célodhoz, amire csak minimális az esélyed, közelíti a nullát.

Ilyen idősen már csak egy lehetőséged lehet, az amitől szeretnél eltekinteni: a pénz, több pénz, még több pénz...

2017. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos tisztában vagyok vele. De sajnos sosem bírom felfogni, hogy mennyire elkéstem vele. Rengeteg dolog van amit másképp csinálnék. Na pont ez az.
2017. máj. 1. 22:09
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint amikor az oviban Pistike tűzoltó akar lenni vagy rendőr. Ne álmodozz, hanem élj a valóságban, néha azt is kell. Ha nincs valami protekciód valamelyik csapathoz, vagy nincs pár 10milliód nyitni egy saját csapatot, akkor nincs rá esélyed.
2017. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Rengeteg dolog van amit másképp csinálnék"

És mégis mit?

Két dolog kellett volna ahhoz, hogy autóversenyző lehess:

- Különleges tehetség

- A szüleidnek rohadt sok felesleges pénz.


Egyik sem rajtad múlt, szóval kár ezen keseregned.

Inkább azon dolgozz, hogy legyen egy jó szakmád, hogy pár év múlva tudj venni egy jó autót magadnak.

2017. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, sajnos errol lemaradtal. Amatőr versenyző még lehetsz, gyorsan ott is mehetsz. Viszont megprobalhatod a gokartozast. Az sem olcso, de talan ott érezheted a sebesseget a leginkabb.
2017. máj. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!