Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ekkora tahók az autó...

Miért ekkora tahók az autó kereskedők? Gyermekarcú 26 éves fiú vagyok. Szeretnék autót venni, de senki nem vesz komolyan. Én pedig nem fogom az alapján megvenni hogy " jó a színe" vagy " jég hideg a klíma". Ezek engem hülyének néznek?

Figyelt kérdés
Honda civic ctdi 2.2 2008 vagy renault laguna 2008 vagy egy Nissan almera. A civic teszik a legjobban, de egyszerűen nem tudom kipróbálni. egyszer beindította nekem egy ember hogy meghallgathassam a motorját, de a telep tulaja úgy szaladt oda mint egy idegbeteg, és azonnal leállította. "ebből elég". mondtam neki hogy komoly érdeklődő vagyok, sőt még a pénzem is megmutattam, leszarta... Miért ennyire bunkó? És ez nem az első eset....
2017. máj. 2. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd .

Elsőnek : Telep ,gondolom akkor nepper volt.

Mai világban ne vegyél neppertől autót.

Neppernél : "becsületszó" nincs,előélete egy kocsinak nincs,hiszen bármit egy haver cégén keresztül visszalehet papírozni akár csak egy szimpla vezérlés scerét,és ennyi...,csak pár száz ezer haszonért.

Másrészt : ha a nepper a pénz felmutatására is hülye akkor az hülye és pont!

Fanatikustól vegyél hondát magánembertől ,ne neppertől.

Persze ne olyan fanatikustól akitől ha megkérded hogy megy akkor indítja majd már tolja is (üzemmeleg motornál is lehül az percek alatt úgy ,hogy hiába 80 fokos még a motor 90-ről a turbónak kell az idő)...

2017. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Es miert akarsz te minden áron kereskedotol autot venni??

Ráadasul olyanokat amitol ép eszü ember menekul....dizel honda meg renault laguna.....

2017. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt azért ilyen, mert nepper és a nepperek 80%-ka von haus aus büdös bunkó paraszt.

Másfelől azért ilyen, mert nagyon sok "gyermekarcú 26 éves fiú" megy hozzájuk "tesztvezetni", vételi szándék nélkül. Nekik ez idő és pénz.

De lehet, hogy egyszerűen csak idegesítő fejed van :-)

2017. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

3-as egyik mondatát kiegészíteném:


"Másfelől azért ilyen, mert nagyon sok "gyermekarcú 26 éves fiú" megy hozzájuk "tesztvezetni", vételi szándék nélkül. Nekik ez idő és pénz...",

ÉS ATTÓL IS FÉLNEK, HOGY MEGHÚZOD A PRÓBAÚTON AZ AUTÓT.


Megjegyzem: ha nő lennél, akkor életkortól függetlenül szintén sokan nem vennének komolyan.

Egyetlen megoldás: idősebb férfi rokonnal/ismerőssel menj nézelődni.

2017. máj. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A nepper nem kultúrember ez tény, de hogy te is "érdekes" lehetsz ezt erősen valószínűnek tartom. Csak ez az egy mondatod is nagyon jó tükre ennek:

"Gyermekarcú 26 éves fiú vagyok"

2017. máj. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi a probléma azzal a mondattal?
2017. máj. 2. 13:51
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Eleve komolytalan, aki 1 millió feletti kp-val mászkál.
2017. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
már miért lenne komolytalan? nem túl nagy pénz az. durván a 3 havi keresetem.... (informatikus mérnök vagyok).
2017. máj. 2. 15:06
 9/12 anonim ***** válasza:

"Mi a probléma azzal a mondattal?"


Egyszerre gyerekes és b*zis.

(Mondjuk ha pénz van a zsebében, a homokos gyereket is ügyfélnek kell tekinteni, ez tény...)

2017. máj. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne vegyél kereskedőtől, csak átvernek, ott vannak a magánszemélyek
2017. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!