Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Alto 1.1 klíma? Többi...

Suzuki Alto 1.1 klíma? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni Suzuki Alto 1.1 klímához, igazából az érdekelne hogy valakinek nincs e klíma szettje vagy olyan ismerőse aki klímás altot bont és eladná? Nagyon megköszönném a segítséget!

2016. máj. 21. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
1.1-es motorra ne akarj klimat tenni. De tenyleg.
2016. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bontobol beszerezheted.
2016. máj. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs a bontóban sem sajnos már mo összes bontóját megkérdeztem néhány görögöt is de azok nem válaszolnak egy szlovák magán személyt is angolul szlovákul nem tudok még nem írt.... elbírja mert lehetett volna hozzá kapni különben sem versenyezni akarok vele csak kényelmesen eljutni szépen lassan ahova kell,,, Valaki tud még bontókat amiket a google nem ír ki? mert azokat már szinte mind megkérdeztem...
2016. máj. 22. 10:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg facebook suzukis vagy kifejezetten alto-s csoportban/klubban érdeklődni iránta.
2016. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem találtam suzukisban már kérdeztem de kimondott altosat nem találtam.
2016. máj. 22. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehéz dió.. az enyém is klímás és 12 éve már hogy jól szolgál. Visszafogja nagyon, de műkszik szépen. Utólag akarsz beletenni? A GLX-ben volt csak. Kifejezetten Suzuki bontót keress. Debrecenben 4-5 Alto is van,de hogy azok GLX-esek.e azt nem tudom.
2016. aug. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm már van benne inkább össze se számolom mennyit költöttem rá ,de hála isten magam szereltem be és szerencsére tökéletesen működik azóta, de lekopogom.

Most szervót szeretnék bele a kábelek már elintézve csak szerkezet kéne....(dög nehéz a kormány :( )

2016. aug. 16. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Hm.. tényleg kötődsz a kocsihoz. :D Ezt úgy szokták hogy elad.. 400 ezer Ft. Keres egy GLX-es 550 ezer Ft. :D
2016. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!