Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott egy 2000-s évjáratú...

Adott egy 2000-s évjáratú Opel vectra 2. 0dti 16V kombi. Velemenyekre lennek kivancsi. Fenntartási költségek? Stb. Esztétikailag szép, friss műszakis, holnap probalom ki. Elso autó lenne.

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Rozsdara nagyon odafigyelni! Szinte kizart, hogy nem rohad. Hátsó kerekivek, ajtok es alul, jol meg kell nézni.
2017. máj. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

jaj.

A rozsda az még hagyján(az se kutya) de tele van a net ilyen motoros G astra, B vectrákkal, amiknek döglött az adagolója.

Inkább keress 1.7-es isuzu motorosokat, igaz, drágábbak(nem véletlenül) de tovább bírják, és nem elektromos adagolós.

2017. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaja. Az adagoló az igen gyenge pontja ezeknek a dti opeleknek. Az üllői úton van egy penge opel adagoló szervíz. Ők kifejezetten erre szakosodtak. Vittem már én is a havernak adagolóját ide, ilyen opelből.
2017. máj. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
"Fos az adagoló vigyázzá"... XDDD Baszol bele egy elektronikus AC-t azt nem lesz vele gondod, de igen abba igazuk van, hogy az adagolója szar vagyis jobban mondva az üzemanyagellátórendszer.
2017. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es mik a hibas adagolo tünetei? Nehezen indul, akadozik?
2017. máj. 3. 12:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugynezki megvettem. 100-at alkudtam belőle a futómű miatt. Motorikusan lomha kicsit, de a szerelőm szerint ez ilyen.
2017. máj. 4. 10:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Nehezen indul/nem indul, 2.000-es fordulat fölé nem tudod vinni és egyebek. Nekem eddig ezek voltak.
2017. máj. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem stimmelt a motorszam, igy nem hoztam el.
2017. máj. 6. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!