Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1.9tdi 1.6szivo vezérműtengely?

1.9tdi 1.6szivo vezérműtengely?

Figyelt kérdés
Ha egy 1.9pdtdi-be 1.6szivó diesel vezérműtengelyt teszünk akkor az miert megy jobban?

2017. máj. 2. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kerdes: A PD elemeket nem a vezermutengely excentere helyezi nyomas ala? Mert a sima szivonak nincs olyan excentere ha jol sejtem? Akkor hogyan megy a PDTI?
2017. máj. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk van szívó PD is, bár egyhatról nem tudok
2017. máj. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1: látszik, hogy életedben nem láttál még PD motort, csak újságban, ne szólj bele. Neki az 1.6d vezműtengellyel jobban megy a PD és kész.... :D
2017. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocsanat Mester :)


Elirtam, sima szivo Diesel alatt a NEM PD-re gondoltam :)

Pl hagyomanyos eloszto adagolosra 120-500bar ig terjedo befecskendezesi nyomassal :)

2017. máj. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem megy jobban, mert mint már le lett írva, a PD elemet a vezérműtengely nyomkodja, az 1.6-os őskövület kettes Golf szívódízele amire te gondolsz szerintem abban pedig sima vezérműtengely van és egy külön rész adagolja a gázolajat. Ergo el se indulna, de 100% be se menne a helyére eleve.


Az 1.9PD-k amik lóerőkben különböznek ott van különbség a vezérműtengelyekben (meg a porlasztóban, turbóban is talán), azokat szokták cserélgetni ha jól rémlik.

2017. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!