Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdőként nagymotor?

Kezdőként nagymotor?

Figyelt kérdés
Igazából semmi tapasztalatom nincs motorral. Sose vezettem motort,soha nem is akartam mert veszélyesnek ítéltem.De valahogy mégis olyan nagy kedvet kaptam motorozni hogy már másra nem tudok gondolni. Pedig csak videókat néztem. Már mindent el terveztem és egész nyáron dolgozni fogok hogy letudjam rakni az A2 jogsit meg megtudjam venni a motort és a vedőfelszerelést.A motor a suzuki GS500 lessz. Na a kérdés hogy mit gondoltok erről a motorról meg hogy teljesen kezdőnek nem e lessz nagy.

2017. máj. 6. 18:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Hatalmas lesz nagy motorként... Jah azt tudni kell hogy nagymocira akkor tudod letenni a jogsit ha megvan 125re és 50esre is.. Simsonnal kezdj :D
2017. máj. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Áhhh. Nincs kedvem költeni simsonra 100k t. Azért köszi. Amúgy meg nem kell a semmiféle jogsi az a2 es hez
2017. máj. 6. 18:23
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

tuti bukás lesz

max 20éves vagy, autót se vezettél ...

látszik az írásodon

2017. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hát ha ennyire biztos vagy benne hogy megbukok akkor te csakis vizsgabiztos lehetsz. Autót vezettem is, tudok is vezetni, de jogsim nincs mivel időm nem volt letenni plussz pénzem se volt. 18 éves vagyok.
2017. máj. 6. 18:38
 5/16 anonim ***** válasza:
35%

az uton lesz a bukás :D

bocs, hogy 20 évesnek gondoltam az értelmi szinted :D

2017. máj. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy máshogy értettem a szavad. Bárcsak leírtad volna egyértelműen mert az én képtelen vagyok megmondani hogy melyik értelmére gondoltál mivel csak 18 vagyok .
2017. máj. 6. 18:46
 7/16 A kérdező kommentje:
Ja és melyik kezdő nem esik el motorral mond már meg nekem
2017. máj. 6. 18:49
 8/16 A kérdező kommentje:
Motorozás része az esés esélye, hiába vagy mondjuk profi ,attól még eleshetsz ugyanúgy mint egy kezdő.
2017. máj. 6. 18:51
 9/16 anonim ***** válasza:
Gs500 teljesen jó kezdömotor. Egyszerű, olcsó, mégis mindenhova elég ereje van. Az biztos, hogy nagyon erősnek, nehéznek fogod elsöre érezni, de ez tart kb. 1-2hétig. A jogsidat is hasonló kaliberü géppel kell letenni. Rutinpályás gyakorló órákra a jogosítvány megszerzésre után is be lehet fizetni saját géppel, vezetéstechnikai tréningek is vannak. Így csak rajtad múlik, hogy mennyire tapasztalod ki a motort. Ha a kreszt teljesen betartva közlekedsz 1hónapig minden nap, megtanulod biztonsággal kezelni, csak utána nem szabad elbízni magad. Felelőtlen, lepkeagyú embereknek meg bármilyen kétkerekű nagy.
2017. máj. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Végre egy értelmes válasz. Köszönöm szépen!

Igen én is azon gondolkodtam hogy utána elmegyek training re amint meglenne a motor és nem tudnám képzelni. De úgyis a legtöbb helyen gs500-as tanuló motor van, szoval csak megtanulom valamilyen szinten kezelni. És igen én biztos hogy az óvatos vezető leszek mivel az a félelem mindig is bennem marad hogy bármikor balesetem lehet. És meg1x köszönöm a válaszod

2017. máj. 6. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!