Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tiszteletem! Egy suzuki swift...

Dávid Zoltán Jenő kérdése:

Tiszteletem! Egy suzuki swift 1,3 glx-em van, de sajnos nem indul, csak abban az esetben, ha benzint öntök a karburátorba. Injektor új, benzinszivattyú, nyom, szikra van, de még sem indul másképp, mi lehet még a probléma?

Figyelt kérdés
2017. máj. 7. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
És? És? Aztán ? Beindul , és ? Megy utána vagy mi van?
2017. máj. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utána hibátlanul megy
2017. máj. 7. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha indításkor adsz neki egy kis gázfröccsöt akkor se indul be? Egyébként a gyújtás nincs elállítva, túl kevés benzint kap fel? Nekem is 1,3 Swift van az is alig alig akar beindulni, de amint egy icipici gázt adok neki indítózáskor akkor beindul egyből.Az enyémen én arra tippeltem hogy a gyújtás rosszul lett beállítva vagy túl kevés benzint kap fel és vissza lefullad.
2017. máj. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem,de ha egyszer beindul,utána többször is,de van mikor nem,se hidegen,se melegen.a gyujtás jó,a gyertyák újak,ha beindul hibátlanul működik,húz,megy,semmi gond
2017. máj. 9. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!