Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől ilyen drága egy simson?

Mitől ilyen drága egy simson?

Figyelt kérdés
Nemtudom pontosan de pár éve lehetett kapni normális simsont 50k környéken. Most 100k fölött vannak , mitől lett ilyen drága? Egy 5 lóerős motorról van szó, hiába régi már és kezd ritkulni de attól még nem hiszem hogy bárki is akar ennyiért 5 lóerős motort venni. Ennyiért kapsz már etz 125 vagy jobb esetben pár ezerrel drágábban 250 est.

2017. máj. 7. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Hogy ha nincs jogsid, te se vennél 125-öst nem? Én 210-ért vettem 3 éve. nem vagyok pénzes egyáltalán, épp hogy kibírtam köhögni, de megérte. Mára már eladtam egy nagyobbat vettem, mivel meglett a nagyobb jogsi is. Nos, igen egyre drágább mert a kereslet is nagy rá, és egyre ritkább is, ugye emiatt is drágább. A legkönnyebben szerelhető, ehhez annyi alkatrész van a neten, hogy komplett motort összes lehet rakni belőle az utolsó csavarig. Oké az nem gyári, de utángyártottból is van több fajta minőségű. Egyre népszerűbb... És még sorolhatnám. A sok kicsi pozitív dolog sok kicsi pluszt ad az árnak. Lényegében csak az az egy negatív dolog van benne, hogy jól össze kell rakni, hogy megbízható legyen. De így is úgy is szerelni kell elég sűrűn. Szó mi szó, sokkal több a pozitív, mint a negatív dolog ezért megy felfele az ára.
2017. máj. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

3.4-3.6LE.


100eft felett hirdetik, de kutyának nem kell annyiért.

2017. máj. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A lóerő nem az értékét jelenti valaminek.... nem mellesleg mivel már egyre ritkább a szép állapotú, így mennek felfelé az árak.


Én egy 2101-es Ladát tartogatok, mindössze 220km van benn, kaptam már rá két milliós ajánlatot is, de még várok 5-10 évet, és elmegy 5-ért is.


Ha lenne hasonló állapotú akár Simsonom, azzal is tuti kivárnék, míg igazán jó pénzért el lehet adni, és lesz aki megveszi.

2017. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kiitos ***** válasza:

Minden annyit ér amennyit fizet érte valaki.

Simson kategória nélkül maradt, ezért aki váltós kismotort akar vagy gyorsasági vagy enduro motort vehet.Vagy simsont.

2017. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szóval te sem akarsz venni mi? mégis felteszed ezt a kérdést :)
2017. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért ne akarnák? Akarni akarok csak nem fogok ennyi pénzért. Ha van 100 k alatt normális úgy kb 70 80 k körül akkod vennék is.
2017. máj. 9. 02:20
 7/8 anonim válasza:
100%

4 év eltelt a kérdésed óta, kíváncsi lennék a mostani véleményedre az árakkal kapcsolatban:D

200ért kapsz egy vödör rozsdát blokk nélkül:D

2021. máj. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

máj. 11.01:06


Hajmeresztő milyen áron vannak Simsonok.

Ennyiért meg is veszik őket????

2021. jún. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!