Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford ka, megéri? Használtam...

Ford ka, megéri? Használtam szeretnék venni egy ford ka, ki mit tud? Érdemes vagy nem? Vélemények, tapasztalatok!

Figyelt kérdés
2010. máj. 16. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Érdemben nem tudok hozzászólni, de nekem mint autó nagyon tetszik.

2010. máj. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia!

nem irod hogy milyen evjaratra gondolsz. nekem egy 2004-es modell volt. 1,3 benzines, manualis,fogyasztasa nagyon jo volt, bar a legkondi kicsit visszavette a dinamikajat es a fogyasztas is nott, de osszessegeben elegedett voltam vele.kb egy evet(14oooKM) hasznaltam, de egy fillert sem koltottem ra.meg olajat sem kellett cserelni.Igaz a gyari radiot kicsereltem mert az eleg gagyi volt.

varrosi kocsinak jo, de csak 1 max 2 szemelynek.

bocsi hogy ilyen hosszura sikerult

Remelem tudtam segiteni.udv

M

2010. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem egy 98-as Ka-m van, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Motorikusan kiválóak, soha semmi gondom nem volt a motorjával. Alkatrész rengeteg van hozzá. Viszont a 10.000km-enkénti olajcserére érzékeny, jó az úttartása, elől kényelmes, hátul már kevésbé.
2010. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de ismerősnek volt. Sőt neki most is az van csak az új modell. Ennek már nem sok egyénisége van mert tök olyan mint a Fiesta. A régiről meg csak jót hallottam. Ha csak magad használod tehát nincs család akkor ideális autó mert városba könnyű parkolni stb. Az olajat meg évente le kell cserélni mert vasodik és utána b@szhatod. Én akkor is cserélném ha csak 2000km-t mennék vele egy évben.
2010. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!