Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az ÚJ...

Mi a véleményetek az ÚJ Suzuki Swift-ről? Nem gagyi kicsit a kinézete? Nem drága ennyiért?

Figyelt kérdés

Legolcsóbban 1.2 GL (listaáron) 3.880.000 Ft (kedvezményesen) most 3.150.000 Ft.


Ennyiért nagyobb és jobb autót lehet venni, használtban is van ellenfél bőven.


2017. máj. 14. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem is szarul néz ki. Béna, főleg az eleje, meg 1 centivel rövidebb, mint az elődje. Meg könnyebb is, mindössze 840 kiló, ehhez képest több literes a csomagtartó, nagyobb a hely benne. Tehát kevesebb anyagból van ez az autó. Visszatért a papír swift. Én is inkább használtan vennék valamit ennyiért. Ezt most elszarták.
2017. máj. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy nézzük hogy a ladához képest alig drágább a kedvezményes ára az autónak, akkor ahoz képest még olcsó is. Mint tudjuk a suzuki soha nem volt egy műszakilag szar autó.
2017. máj. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Nem néz ki rosszul, de sokban nem különbözik az elődjétől.


2. Ne használthoz hasonlítsd, 3,15 millió nem mikro méretű klímás kisautért nem olyan rossz ár. Szerintem inkább házon belül az Ignis van túlárazva. Ehhez hasonló felszereltségben és kategóriában csak a Dacia Sandero és a Lada Kalina Hatchback olcsóbb. A Skoda Fabia 3 milliós Cool felszereltség akció nem tudom van-e még, de az eleve gagyibb felszereltség.

2017. máj. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pont ezt akartam írni én is, hogy a ronda Ignishez képest egyáltalán nem drága.

Manapság már nem adnak gombokért új autót. Egy Astra is (jó az nagyobb autó, csak viszonyítás kép), ha nem a legfapadosabb felszereltséggel és nem az alapmotorral kéred, bőven 5 millió felett van.

2017. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

5:

Soha nem adtak gombokért új autót. A 70-es években 80k volt egy új keleti autó, csakhogy az átlagbér meg 2-3 ezer Ft. Olyan, mint ha ma több mint 5 millió lenne. Jól hangzik, hogy 96-ban 1,2 millió volt az akkori Swift fapadosan, csakhogy azóta bőven volt annyi infláció, hogy reálértéken kb. ugyanannyi a mostani új Swift, miközben a mai autó kínálatban a Dacia és a Lada alapmodelljei vannak ugyanarra a szintre pozicionálva, mint az akkori Swift, a Suzuki kicsit magasabb szintre szánja a modelljeit. Igazából manapság valamivel olcsóbb az új autó, mint korábban.

2017. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyiért, új autóként jó vétel. Nekem az a bajom a Suzukival, hogy néhány megoldásuk azért igénytelen, nem túl jól működik, és fapados benyomást kelt. A másik, hogy nem értem a modellfilozófiát. Mi szükség egymás mellett az Ignisre és Swiftre, valamint a Vitarára és SX-4-re? Normális méretű autójuk meg nincs. A Baleno meg elég gagyinak tűnik nekem.

A 1.2-es motor állítólag jó, el is hiszem, hogy a 840 kg-ot elcipeli. De mi van, ha magyar módra beülnek négyen, azzal a kevés csomaggal, ami befér? Gyanítom, hogy harmadikban kell nekivágni minden emelkedőnek.

2017. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6:

A Vitarának van helye, mert az a Dacia Duster konkurense, egy még megfizethető áru SUV. Az Ignisnek és az Sx4-nek én sem látom értelmét a Swift mellett.

2017. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Az SX4 is megfizethető SUV, de egy hangyányival nagyobb és drágább mint a Vitara, egy picit alacsonyabb, meg sokkal rondább. TC-n utastérben mértek a két autó közt 3 cm-t, a csomagtérben pedig 55 liter a különbség. A hasmagasságukban 1,5 cm a különbség, szintén minimális. Egyébként az SX-4 mérete közelebb áll a Dusterhez, a Vitara kisebb.
2017. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!