Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swift 1. 0 Gl 1994...

Kingdefender kérdése:

Suzuki Swift 1. 0 Gl 1994 évjárat, meg lett hajtva lett baja? Többi lent.

Figyelt kérdés

Üdv

Nos ez már nem mostanában volt hanem 2014-2015, amikor sokszor csináltam, hogy hideg motorral nagy gázzal indultam el, kerekek csikorogtak és nem csak jó időben hanem télen is. Azóta már nem csinálom és műszakilag semmi bajt nem fedeztem fel, ugyanúgy megy most is, mint mikor hozzám került, viszont annyit figyeltem meg hogy kell neki 6 liter 100km-en, de úgy is megiszik ennyit ha lakott területen kívül közelekedek 90-100-al 5. fokozatban. A több fogyasztás lehet azért van mert anno így indultam? Vagy annak semmi köze ehhez? Ereje nem csökkent, ugyanúgy megy.


2017. máj. 14. 11:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Ahogy a címben is van ez 1.0-ás tehát 993 ccm 39 kw 53 LE 3 hengeres motor van benne.
2017. máj. 14. 11:29
 2/4 anonim ***** válasza:
6 liter normális az ezres swiftnél.
2017. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 96-os ezresem van, de automata. taposom neki rendesen, büntibő 9 et is megeszik itt a nagyfaluban. ez az autó mindent kibír. a 6 liter az pont, kiváló a motorja.ja méd annyit,hogy néha utánfutót is húzok.
2017. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, akkor ezek szerint nincs semmi baja a gépnek.
2017. máj. 14. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!