Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Energiaital ital hatása alatt...

Energiaital ital hatása alatt természetes hogy jobban vezet az ember?

Figyelt kérdés

Reggel megittam egy fél literest, később egy sima 2,5deciset, egy félóra alatt úgy kipattant a szemem hogy átlagosan 130-150es tempóval jöttem végig motorral szerpentinen, de éreztem hogy simán 200ig tudnám húzni de nem erőltettem inkább, mert néhol fel van repedezve az út.

Szóval jobban éreztem a gázt, kanyarokból úgy jöttem ki mint a golyó, a hátsója is megcsúszott de kihoztam belőle.


2017. máj. 14. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Hogy csuktad volna magadra az autót te szerencsétlen
2017. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Jobban? Én véglegesen letiltanálak mindenféle járműről. Így még donornak sem vagy alkalmas. Ha szerinted jobban vezettél így, akkor neked nem lett volna szabad jogsit adni.
2017. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
De az energiaital pörgetett így fel, vagy csak simán jó kedved volt amúgy is? Mert nekem is ha jó kedvem van, akkor így megyek (természetesen 50/90/130 sebességgel).
2017. máj. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
23%
igen valakire így hat de ez 100e emberből 1, lehet érdemes lenne komolyabban foglalkoznod versenyzéssel energiaital gyártók is szeretik támogatni az ilyen embereket így ott is próbálkozhatsz de a fent leírt történetet mindenképpen meséld el
2017. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na a szokásos hétvégi... ásít.... menőzni akarok gyerek, kérdése... ásít....
2017. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Térgyed nemértle more?
2017. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, épp nemrég olvastam valamelyik ismert tudományos lapban, hogy kimutatták, hogy ha reggel felkelés után az ember egyből benyom 5-6 félliteres energiaitalt, akkor akár kétszáz felett is tud vezetni. Próbáld ki, működik!
2017. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

Volt "szerencsém" ilyen suttyó halálát végignézni.... úgy repült a levegőben mint a rongybaba... rángatózott az útszélén egy kucsit, de mire kijött a mentő már

eltávozott az örök vadászmezőre....

Probléma az, hogy akivel ütközött, azt a nyomorba taszította....

Motorosok biztos ismerik, mert minden héten le van zárva miattuk 82-es út szerpentines szakasza....

Alapvetően nincs bajom a motorosokkal, csak ezekkel az eszetlen barmokkal, aki azt hiszi ha teljesen rámegy a kamionra majd gyorsabban fog menni....

2017. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

Jó anyag lehetett...Láttalak egyébként. Csodálkoztam is, hogy miért mész 3 kerekű gyerekbiciklivel a szerpentinen, de amikor melléd gurultunk hallottuk, hogy brümmögsz és nyávogsz miközben gyökkettővel nyikorogva röfögtetsz az úton...

Megvontuk a vállunkat és tovagurultunk ( mi nem ittunk ilyesféléket és nyugis tempóban hajtottunk tova, élveztük a jó időt és a motorozást ).

2017. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyet már én is végignéztem, bár az egy robogós volt 60-nal csak nem tartotta be a követési távot a furgon mögött és a valagában ment. Majd mikor az hirtelen lefékezett reakció nélkül ment bele, természetesen a robogós felfogás szerint a sisak nincs bekötve csak fejbe húzva ami le is repült róla és fejjel vágódott az aszfalthoz. Remegett egy kicsit meg hörgött, dörmögött aztán fél perc után abbahagyta. Még a diszpécser se vette fel a telefont addigra meghalt.

Úgyhogy hülyegyerek így száguldozz a szarhatároddal. Bár te annyira nem érdekelsz, csak ha egy ártatlan gyalogosnak vágódik neki a motorod...

2017. jún. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!