Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Természetes, hogy az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes, hogy az ember vágyódik az új, ki nem próbáld dolgokra?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok már kapcsolatban a barátnőmmel, és egyre jobban elő jön benne az érzés, hogy vajon másik lánnyal milyen lehet? Persze nem feltétlen az együttlétre gondolok. Pl a csók, csak vele csókolóztam életemben, azt se tudom, hogy másik lány hogy csinálná. Az ilyen apróságokra gondolok, mikor az "új dolgok"-at írtam.


Persze nem egyszerű ez. Kisebb vitákat leszámítva, jól megy a kapcsolatunk (jelenleg, mert hát nem volt ez mindig így). 22 évesek vagyunk, barátnőm szerint ha nem gondolom komolyan a dolgokat, akkor az csak időveszteség mindkettőnknek, mert így nem jut annyi idő "megtalálni az igazit", ha nem mi vagyunk azok egymásnak. Viszont nem szeretném feladni ezt a kapcsolatot ilyesfajta "kíváncsiság" miatt. Emellett én jóval magasabb vagyok, mint ő, és hát az is előjött, hogy milyen lehetne egy kapcsolat, egy magasabb lánnyal. Hiszen azt melyik magasm ember ne szeretné?!


Mondhatjátok, hogy nem szeretem a barátnőm, de nincs így. Szeretem. De nagyon furdal a kíváncsiság, megcsalni meg persze, hogy nem fogom!



2016. máj. 24. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Most várhatod ezeket:

"Te egy szemét vagy, mint a többi pasi!"

"Hagyd, hogy a lány keressen valakit, aki igazán szereti!"

"Az ilyen az nem férfi, hanem kisfiú és ha majd felnősz, akkor talán megérdemelsz egy átlag nőt!"

2016. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha szeretnéd a barátnődet, akkor ez fel se merült volna benned.


amúgy meg igaza van, ha nem gondolod komolyan, akkor szakíts vele és ne rabold az idejét.

2016. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha neked ő az első akkor idővel valószínűleg, tehát nem biztos, de nagy az esélye, hogy ennek a kíváncsiságnak engedni fogsz.


Ezzel nincs baj, a baj az, ha szeretnél mással lenni, de nem mersz kilépni a jelenlegi kapcsolatodból.Így mindkettőtöket becsapnád.


Senki nem kötelez senkit arra , hogy vele legyen

2016. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!