Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legolcsóbb 50-es...

Melyik a legolcsóbb 50-es váltós motor tanulás célra kell csak?

Figyelt kérdés

Üdv !


Szeretnék majd B125 jogsit csinálni (mos lett meg a b kategóriám fél éve szóval még időbe vagyok hozzá) de oda úgy van értelme elmenni hogy az ember már tud váltani motoron nem ? ) Autót rendszeresen vezetek de ugye az teljesen más, rendelkezem saját autóval is . Havi kb 15-20 ezer kilométert vezettem le eddig szóval lassan már 70-100 ezer kilométernél járok úgyhogy maga a forgalommal nem lesz bajom . De viszont soha életembe nem ültem váltós motoron és azt se tudom mi hogy van rajta . Elég lenne nekem egy 125 ccm-es motor mert az külvárosba már megy stabil 80-90-et ami tökéletes lenne nekem hogyha szép idő van és úgy akarok bemenni Pestre (20 km-re van tőlem ) , illetve ki akarom próbálni hogy milyen maga a motorozás egy normális motorral, mert van egy olyan érzésem hogy az 50 ccm-es automata váltós robogót vezetni nagyon nem ugyan az !


Szóval milyen motort vegyek arra hogy ezt megtanuljam és elmenjek B125-re jogsizni ? Utána egy aprila rs 125-öt szeretnék megvenni de addig kéne egy 50 ccm-es gyakorló váltós motor !


ezekre gondoltam :


[link]



[link]



2017. máj. 15. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vacakolnék 50-es motor vásárlásával. Azt a pénzt költsd el inkább gyakorlati motoros oktatásra/tréningre, abból sokkal többet tanulsz.


Havi 15-20 ezer km? Jesszus. Mit dolgozol, ha nem túl tolakodó a kérdés?

2017. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen azota rajottem enis .. ilyen raktari revizor kis szemet vagyok aki megy mindent le ellenoriz es megy is tovabb es perpill ugy all az eletem hogy eleg sokat kell dolgoznom szoval heti 6 nap regeltol estig majdhogynem kocsiba ulok . Es nem olyan jo mint amilyennek hangzik ;p akkor viszont meg annyi kerdes hogy kb menyi ido megtanulni motorral valtani ?
2017. máj. 15. 12:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Havi 1500-2000 km az inkább. Tudod te mennyi a 20.000 km ?
2017. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha jó oktatóhoz mész és van hozzá érzéked, akkor pár perc alatt hozzászoksz a váltós motorhoz, nincs benne semmi rendkívüli. A motor kezelése nem a váltásban merül ki.


Tavaly voltam vezetéstechnikai motoros tréningen, mondván hátha tanulok még valamit.

Ott jöttem rá, hogy alig tudok valamit, azt is hibásan :-)

2017. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!