Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Svájci forgalmis motort hogy...

Svájci forgalmis motort hogy lehet forgalomba helyezni itthon?

Figyelt kérdés
Vásároltam egy motort itthon, aminek svájci forgalmija van, de adásvételi nincs, csak az utolso gazdától aki szintén itthon lakik. De ő sajnos már nem tudott elérhetőséget adni az előző gazdához. Ebben az esetben hogyan lehet forgalomba helyezni a motort?

2017. máj. 15. 14:11
1 2
 11/11 anonim válasza:

Uraim, kivéve a kérdezőnek írom. Én ilyen rosszindulatú, tömeges baromságot életembe nem olvastam még... Árulják már el, hogy mért kell félrevezetni másokat???

A kérdezőnek:

Forgalomba birod helyezni gond, nyűg nélkül:

Sima magyar nyelvű adásvételi kell hozzá,

A svájci forgalmi engedély,

Vám megfizetéséről igazolás, vagy kifizeted a vámot!


Mielőtt még a válaszolókhoz hasonló vadfaszparasztok félrevezetnének, a pontos eljárás:


A forgalmiban lévő tulajnak postai úton megküldöd az adásvételit, kitölti, visszaküldi, beballagsz vele a vámudvarba, kifizeted a vámot, majd elmégy az nkh hoz, kifizeted a regadót, levizsgáztatják, utána elmégy a kormányablakhoz, és kapol egy rendszámot, meg egy forgalmit.


Ennyi.

2018. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!