Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális ha az első tárcsaféke...

Normális ha az első tárcsafékem betéte hozzáér a tárcsához? A szerelő aztmondta jogy ez normális.

Figyelt kérdés
astra g-ről van szó, csápossal aláemelt elforgatta a kerekeket, fordult vmennyit de kozben halható volt egy kicsi súrlódás is, szte ez normális, így állítja be az optimális távolságot

2017. máj. 17. 09:00
 1/3 kiitos ***** válasza:

Igen , ha csak hozzáér.

Ha erősen rászorul a tárcsára az nem normális ,pl. valamiért nem jön vissza a munkahengerben dugattyú.

2017. máj. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normális
2017. máj. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt a problémát előzetes műszakin jeleztem mert már régóta feltűnt hogy időnként a súrlódás végett hangot ad ki, mivel már ismertem ezt a jelenséget, előzetesen kértem meg hogy erre jól nézzenek rá, és ha szükséges akkor javítást kértem volna. Ott mondták nekem hogy ha időnként picit odasúrlódik ez belefér mert még viszonylag új tárcsák voltak, akkor kb fél éve volt nálam az autó és mondták hogy probléma nem lesz, akkor lesz ha folyamatos a súrlódás és akkor a munkahengerbe kell keresni a hibát elsősorban.
2017. máj. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!