Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik motornak van a legbrutá...

Melyik motornak van a legbrutálabb hangja?

Figyelt kérdés
Mindig is jobban tetszettek a mélyebb, morgósabb hangú motorok... Szerintetek melyik motor okoz orgazmust a fülnek? Én valami V motorost képzelnék el ide valami nyitott rendszerrel:) Szerintetek?

2017. máj. 17. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Autó motor vagy motor motor? (Hülye magyar nyelv..)
2017. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
motor motor :D az
2017. máj. 17. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell oda V motor, elég 2 henger egymás mellett, és az is nagy csodát tud művelni, például sógorom Suzuki TLR 1000-je dupla kipufogóval, olyan hangja van, hogy beszarsz. És most nem az, hogy hangos, hanem nagyon szép is a hangja. De egy Suzuki DR650-es is elég ahhoz, hogy városban az autóknak megszólaljon a riasztója a hangjától, tapasztalat :D
2017. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na igen ezekre a hangokra gondoltam én is! Esetleg valamelyik motor ami A2 engedéllyel is vezethető?
2017. máj. 17. 16:52
 5/7 JulesTS ***** válasza:
Boss Hoss
2017. máj. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
azért ez a Boss Hoss kissé túlzás szerintem, ilyet egy motorral nem csinálnék...maradna a V8 az autókban:)
2017. máj. 17. 17:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha már V motor, akkor csakis Boss Hoss :) jók a jappán motorok, de ahogy az amcsik mondanák: no replacement for displacement!

De én speciel nagyon szeretem a gyári 250-es ETZ meg a 350-es Java hangját is :)

2017. máj. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!