Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most tettem le a jogosítványt...

Most tettem le a jogosítványt AM (50ccm motor) kategóriára. Már van egy Yamaha Dt 50-es motorom. És szerintetek az nagy gond lenne ha leszedném a visszapillantót? Mert amikor megyek rezonál és elállítódik, illetve a dizájnja a motornak jobb lenne.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 30. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Istenem.... a tükör a TE biztonságodat szolgálja, nehogy levedd!!! Egyébként is büntetnek érte a rendőrök, ha nincs fent legalább a balos tükör!
2017. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Derbi Sendàn egyik sincs fent, kutyát se érdekli. Pedig igazoltattak már azóta. Egyébként tényleg nem árt legalább a balost fenthagyni.
2017. ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De most tök őszintén:

Ha a főútról balra lekanyarodsz, honnan a tökből fogod tudni, hogy valaki nem kezdett-e előzni?

Vagy pl. hogy váltasz sávot?

2017. máj. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát hátra nézek sávváltás előtt, ahogy pl. rutinon tanultad akkor se volt elég hogy tükörbe nézzél mert nagy a holttér. Szóval fölösleges.Egyébként pedig csomó rendőr megy velem szembe és egyszer nem állítottak meg emiatt.
2017. máj. 1. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fölösleges lenne a tükör, akkor egyáltalán ki sem találták volna. Az igaz, hogy nagy a holttér, de az sem egészséges ha állandóan teljesen hátra kell nézegetned minden f..aszság miatt, abban a pillanatban kicsit mindig húzod a kormányt valamerre, csak észre sem veszed, ami szintúgy balesetveszélyes. Jobb lesz ha hozzászoksz a tükörhasználathoz, mert majd a későbbi életben személyautónál sokszor nagy hasznát fogod venni, parkolásoknál főleg, mert azért egy autóból csak korlátozottabb a kilátás mint egy motorról. Nem véletlenül találták ki a visszapillantót, a TE biztonságodat szolgálja! De ha ennyire meg akarsz halni, akkor vedd csak le nyugodtan és menj anélkül. Abból kiindulva hogy AM jogosítványt szereztél, szerintem maximum 15 éves lehetsz, ennyi idősen még nem nagyon kellene ilyesmivel vagánykodni, mert tetszik vagy sem, a rutinod még majdnem hogy egyenlő a nullával, hiába vezettél már x számú km-t. De mondom, a te életed... egyébként szerintem sokkal jobban néz ki egy motor, ha van rajta tükör. :) Csak nem valami gagyi sz..art kell venni, ami rezeg meg kilazul állandóan, áldozz rá pár ezer forinttal többet és vegyél egy normális szettet.
2017. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Akkor marad rajta :)
2017. máj. 4. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!