Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt dízel 1-es focust...

Használt dízel 1-es focust szeretnék venni, az alábbiak közül melyiket javasolnátok, mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Összegyűjtöttem párat, nagyjából 700e a keret, hogy maradjon még szervízre is kevés meg egyéb költségekre. 600 alatt már nem néztem mert már képek alapján is elég rozzantak vannak annyiért. 750 a max amiért néztem, de azt is inkább csak akkor hoznám el ha engednek még belőle.


Íme a lista:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ti melyiket választanátok illetve melyiken milyen hibákat véletek felfedezni? Én is alaposan végignéztem őket, de nem vagyok teljesen rutinos focus hibák felderítésében, meg több szem többet lát :)


Köszi.


2017. máj. 20. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ne várd, hogy bárki eltölt azzal itt fél órát, hogy tüzetesen átnéz egy valag linket, jófejségből.

Általánosságban annyit mondanék, hogy 750-ért felejtsd el a dízelt, ennyiért még a tisztességes benzineseket is nagyítóval kell keresni. Azokat legalább csak egyszer tekerték meg, ellentétben a 14 éves dízelekkel, amikben valami csoda folytán 230 ezernél soha nem mutat többet a számláló..

2017. máj. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:///

pedig 5 perc alatt át lehet futni v általánosságban is írni pár sort akár..

750 már elég magas ár ezekért, szerintem ezek között jók vannak főleg. 3-400ért mennek a rozzantak. 800 fölött már jóformán nincs is autó.

2017. máj. 23. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Nézd, én pár éve végigcsináltam ezt. Ugyanezt, csak benzinesekkel, 2001-2003 körülieket kerestem. Ami képen szép volt, az a valóságban egy lefingott roncs, porrá rohadt küszöbbel és kerékjáratokkal, egérrágta kormánnyal. Nem egy ilyenbe futottam bele, a végén már a fejemet fogam, hogy "nem hiszem el, megint besz*ptam".

És nekem akkor 700-800 volt a keret, ennyiért láttam BENZINESBŐL pusztulatokat. Képzelem, mit tudhatnak ennyiért a dízelek, amiket eleve azok vettek, akik sokat használták.

Ha nem hiszed el, menj és nézz meg párat, (javaslom, kezdjed a közelebbiekkel, ne egyből Nyíregyházára bumlizz ki roncsot nézni), és meglátod miről beszélek.

Ennyiért egyszerű, szívóbenzines autót kell venni, aminél kevés az akna. 14 éves turbódízelt 700-ért... ne legyen igazam, de arra a gatyádat rá fogod költeni.

2017. máj. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első nem sokat érthet a kocsikhoz. Ne akarja már senki elmondani nekem, hogy egy 15-16 éves benzines fóka sem ér meg 700-at. Marhaság, dízelből is kapsz jót, csak rendesen meg kell nézni, főleg a rozsdát. Meg hát dízel motor ekkorra már van vagy 500 ezer km-mel. Nagy lutri.
2017. máj. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1.8-as dízelt hagyd, inkább nézz 90 lovas 1.6tdci-t.
2017. máj. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!