Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az N47D20 BMW motor tényleg...

Az N47D20 BMW motor tényleg olyan rossz, mint mondják vagy csak legenda és a Totalcar túloz?

Figyelt kérdés

2017. máj. 18. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem a Totalcar állította össze a cikket csak lefordította...

Nem mellesleg a cikk eredeti készítőinek sem volt semmi érdeke a dolgoban, szóval csak a nyers tények és szervíztapasztalatok, ha röviden akarod a választ: tényleg olyan rossz.

2017. máj. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, annyira nem mélyedtem bele, hogy mi a cikk eredete. De akkor felejtős az egész
2017. máj. 19. 06:46
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Nem felejtős, mert abban a szar cikkben vannak olyan motorok is, amik egész jók, de mindegy.
2017. máj. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, és totál véletlen, hogy 10-ből 9-nél előjönnek a hibák...
2017. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aham, és ezt a számot honnan szedted? :)
2017. máj. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Látom nem jött át a lényeg: Egy rossz motorból is ki lehet fogni olyat amivel véletlen nincs gond, de ettől független jellemző az adott típusra, hogy sok vele a gond....


Bár akkor erre az " egész jó " motorokra is rátérhetnénk, hogy ez mit jelent, mert eddig ez a cikk szerviztapasztalatok alapján jött össze, ez az " egész jó " viszont nem tudom min alapszik, bár én is láttam xy motorral szerelt autót az utcán ami a listában is szerepel, ráadásul nem is vontatták, önerejéből ment.... akkor egész jó motor van benn!

2017. máj. 20. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Például benne van a 2.5 TDI V6, amit mindenki, de mindenki szid, ebben a cikkben is, aztán mégis az utak tele vannak 15-20 éves 2.5 TDI Audi A6-osokkal, mindben van vagy 500 ezer km, és még mennek. Na akkor ez hogy van?
2017. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom Te hol jársz pontosan és mit jelent ez a " tele vannak ".... bár sejtettem, hogy valamelyik VW csoportos motorba lesz majd belekötés. :D
2017. máj. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
"mindben van vagy 500 ezer km, és még mennek." Persze, ez idő alatt legalább 2x voltak generálozva.
2021. dec. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aha persze, minden szervízben 2.5 TDI-ket generáloznak (nem).
2021. dec. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!