Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek 400000Ft...

Milyen autót vennétek 400000Ft-ig ami azért szép formájú?

Figyelt kérdés
26 férfi vagyok autóvásárlás előtt az is lényeges szempont lenne,ha ismerkedek egy lánnyal ne kapjon hányingert az autómtól. A pénzéhes csajoknál tudom,hogy nincs esélyem de nem is ilyeneket akarok megcélozni,de azért egy idősebb autó is lehet stílusosabb szerintem. Én gondoltam a Golf3, Fiat Bravo/a, esetleg Polo2. Szerintetek?
2017. máj. 21. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem attól függ milyen autó, hanem, hogy van apolva...lehet neked x6-os 2017-es bmw-d ha belehanysz napi 2szer, a kutya se fog veled szoba allni. 26 evesen mar azert lehetne annyi eszed, hogy tudd: csajozashoz nem auto, hanem ferfi kell.
2017. máj. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vectra B pl szerintem szép, az említett Golf meg Polo meg nem igazán ,nagyon egyentucatok. Fiat Bravo is elég kulturált. Egy Honda Accord 90 es évekből is szép ,vagy egy régebbi Prelude. Ford Mondeo se rossz.Kisautót szerintem ne vegyél mint az említett Polo, mert az nem férfias.Klíma meg legyen benne mert nyáron megy a szenvedés , ha nincs.
2017. máj. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Suzukitól hányingert kap? Mert ha nem akkor abból már egy klímás,szervós,abs-es példányt már kapsz ami 16 szelepes és lehet, hogy gls ami csúcs, mert a ülések valami elképesztő kényelmesek. Én 120 kiló vagyok, de imádom, még hosszú távon is. :)


Itt egy kép, mondjuk ez glx tehát nem kagyló ülések vannak benne mint a gls-be , de nem is egybefejtámlás mint a fapad gl-be.


[link]


Bár lehet, hogy okádék mások szerint, az én véleményem szerint nem, bár elfogadom ha azt mondod, hogy hányinger :) nem fogunk összeveszni.

2017. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

Hát ööööö


400ezerért lehet kompromisszumokat kell kötni


ennyi pénzért 'kevésbé menő, de megbízható, hasznos', vagy 'menő, de elviszi minden pénzed' kocsik vannak, de adok pár alternatívát


Golf 3 ennyiért már nem rossz választás, néha akad 4 is, de az már neccesebb (okkal ilyen olcsó; ugyanakkor megnézni megnézhetsz párat, csak legyél szkeptikus); megszokott forma, élhető 'kényelem', nem rossz választás, de a benzinessel törődni kellhet


Polo-ból inkább már a 3-t nézném ennyi pénzért, az formásabb, modernebb, és nem feltétlen zsákbamacska ilyen ár mellett se; pályázásra ellenben nem a legmegfelelőbb, sőőt


a Bravo tényleg egy formás, már-már jól kinéző, alapszintű 'menőzős' kocsi, ugyanakkor én nem feltétlen bíznék benne, és most itt nem a 3F (Ford, Fiat, Francia) miatt, csak maga a Bravo olyan, hogy háááááát; + jó 'boyracer' alap volt, meg telepi cirkáló, így nem csak az idő vasfoga rágta meg


Clio is hasonló mint Bravo, de ott most nem vagyok benne biztos, mik a lehetséges hibák (tehát h a tipikus francia elektronika mennyire szól bele; ismerősömnek volt 2002-es Clio-ja, és így jó 30ezer km-t nagyon rossz 30ezer km váltott egymás után)


Nissantól bejöhet ennyiért Almera meg Primera, de mivel japán, így korrózió erőteljesebb lehet (bár ezeknél annyira ez nem szokás, de lebeg a levegőben azért), és nekem spec mindkettő forma tetszik, motorikusan is jók, csak nagy (még az 1.6osnál is a bódé maga 'nagy'; nem nagy nagy, csak úgy, na, értjük), kajol rendesen, és nagyon sok km-es példányokat találni ennyiért (ez nem azt jelenti, hogy rossz, csak azt, hogy potenciálisan nagyobb hibalehetőségek)


lehet még 323-as Mazda (isteni autó, de rohad)

esetleg Punto (annyira nem is 'csajos', de nincs olyan sok infóm róla; valahonnan hallottam itt is elektromos problémákról, meg futómű rosszalkodásról, de általánosságban kevés rosszat mondanak rá; főleg ahhoz képest, hogy Fiat)


JollyJoker pedig a G Astra :D uncsi, de csak tankolod



remélem segítettem valamit

2017. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[ja igen: az én kedvencem továbbra is az Accord és S40, de mindkettő torkos tud lenni, s mivel 'belépő prémium' (vagy hát felső középkategória) volt laza 15-20 évvel ezelőtt, így 400ezer forintért számolni kell a hibalehetőségekkel

Accordnál ez talán a rozsda lehet meg a 300ezer km amit beleraktak

de S40-nél több probléma jöhet ilyenkor már elő, nincs egy 'konkrét' hibaforrás - bár talán a hátsó tengelyt szokták emlegetni mint gond, ha jól rémlik-

+ S40 1.6os motorral szenved, 1.8-2.0 amivel jól érzi magát, de mindhárom motorral relative sokat eszik, főleg városban]

2017. máj. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hyundai Coupe-ra less rá. Főleg a régebbi generáció szép nagyon, ráadásul relative ritka is, néha megnézik az emberek.
2017. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!