Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2T robogó olajtartájába,...

2T robogó olajtartájába, önthetek étolajat?

Figyelt kérdés

Azaz a 2T olaj helyet étolajat használnék. Az olajszivattyún állítanék, hogy kicsivel több olajat kapjon.

(új étolajra gondoltam nem használtra)


2017. máj. 23. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Remek ötlet.....a benzinbe meg öntsél cukrot...egy jó merőkanálnyit!
2017. máj. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
NEM
2017. máj. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha a szarból sok van, az még ugyanúgy szar lesz.
2017. máj. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz 500 méternél többet menni a nagygenerál előtt akkor egész nyugodtan.
2017. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Önthetsz persze.
2017. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Haverom öntött a Simsonba semmi baja nem lett mikor mentem utána olyan illat volt mint palacsintasütéskor. :D
2017. máj. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Jó, akkor elárulom a mai nappal járok 13ekm-nél, ezzel a módszerrel.

De jönnek itt a nagy szakértők.

Direkt kiváncsi voltam a nagy agymenésekre.


(Egy szakadt honda dio-t motorikusan felújítottam, és motorfelújítás óta étolajat használok. Nem hittem, hogy eddig bírja, de azt se bántam volna ha pár km után megáll. Nekem ez a teszt azt is megérte volna. Szétszedtem volna alkatrészeire és az vett árának a dupláját kiárúltam volna.)

2017. máj. 23. 15:32
 8/20 A kérdező kommentje:

Ez olyan mint a diesel vs étolaj. Mindenki írja, hogy tönkreteszi a motort, mikor életében nem látot még diesel motort a működési elvét sem ismeri.

De azért tudja és tudja, hogy kinyírja a motort.

2017. máj. 23. 15:36
 9/20 anonim ***** válasza:

A Simson, meg a Honda dio kb ugyan olyan tré konstrukció, rendes motorolajjal se lehet hajtani őket, mert elromlanak, döcögni velük ezek szerint étolajjal is lehet, de próbáld ki, hogy meghajtod többször!

És egy normális motorba, és ne csak kíméletesen motorozgass vele, akkor jelezd vissza.

2017. máj. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Lári fári.


Én meg vízzel hajtom már 1 millió km óta a Ladát, a kipufogóból meg benzin folyik!

2017. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!